Uzun Kabus – Slender Man

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Bir çok efsaneye konu olan ve video oyunlarının vazgeçilmez nefret figürü Uzun Kabus filmi 2018 senesinde orijinal ismiyle Slender Man olarak karşımıza çıktı. Gerçekten bir grafiker kadar ilk olarak şekillendirilen bu karakter bir yarışmada ödülle ayrılmıştır. Yapılmış olan bu görsel sanal alemde bir fazla yerde popüler bir hale gelmeye başladı. Lakin esas olarak tanınması ise 2014 senesine dayanmaktadır. Henüz 12 yaşlarında olan bir kız, sizi Slender Man ile tanıştıracağım diye ABD’nin Wisconsin isimli bölgesinde bulunan bir ormanlık alana gösteri ediyor. Buraya gelen arkadaşlarını 19 yerinden bıçaklayarak öldürmesiyle tüm medya da sansasyon yaratmıştır. Lakin cinayeti işleyen kız ise tüm suçu Uzun Kabus’a atar.

Slender Man‘nin kısa geçmişine göz attıktan sonra esas filmin konusuna geçelim. 4 kişiden oluşmakta olan kız grubu ortalarda dolaşan Uzun Kabus efsanesinin gerçek olup olmadığını anlamak için bir takım çalışmalara girerler. İlk ilk önce gerçek olmadığını onayladıklarını düşünüyor olsalar bile aradan geçen 1 haftanın ardından Katie isimli kız kayıp olur. Slender Man varlığına ve gerçekliğine inanmaya başlayan diğer arkadaşları bundan böyle onun görüntüsünü hafızalarından silememektedir. Ekip elbiseli bu doğa üstü varlıktan kurtulmaları gerekmektedir. Oyuncu kadrosunda Joey King ve Julia Goldani Telles’i gördüğümüz yapımın yönetmen sandalyesinde Sylvain White’in oturmakta. Filmin senaryosunu ise David Birke ve Victor Surge göre yazılmıştır. Uzun Kabus 1080p Türkçe dublaj izleyeyen herkese hoş bir film izleme keyfi diliyoruz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Uzun Kabus – Slender Man
23 izlenme
Bir çok efsaneye konu olan ve video oyunlarının vazgeçilmez nefret figürü Uzun Kabus filmi 2018 senesinde orijinal ismiyle Slender Man olarak karşımıza çıktı. Gerçekten bir grafiker kadar ilk olarak şekillendirilen bu karakter bir yarışmada ödülle ayrılmıştır. Yapılmış olan bu görsel sanal alemde bir fazla yerde popüler bir hale gelmeye başladı. Lakin esas olarak tanınması ise […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat