Rambo 3

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
Yeşil Bereli olarak atama yapan John Rambo’nun kenara çekilmesi ve her yerde bir yardım talebinden bulunmasını anlatan Rambo 3 yapımı 1988 yılında serinin 3. filmi olarak gösterime girmiştir. Vietnam’dan sonradan başından geçen fena olaylar ve anıların ardındaki bundan böyle kendisini bitkin hisseden John Rambo için kenara çekilme zamanı gelmiştir. Geçimini dövüşlere katılıp, budistlere destek ederek sağlayan Rambo için Albay’ı yeniden karşısına çıkar. Trautman onunla iletişime geçerek bir konuda asistan olması gerektiğini iletir. İşgal aşağıda olan Afganistan’ı Sovyetlerden koruyabilmek namına yardım talebinden bulunan Albay Trautman’nın teklifini başlangıçta kabul etmez.

Rambo 3 izle, çünkü serisin ikinci filminde devlet tarafından oyuna getirilip kullanıldığını bildiği için artık bu cins işlere girmek istememektedir. Ona yargı veren Albay Afganistan’a geri döner oysa orada kaçırılıp zulüm edilmeye başlanmıştır. Koşul kişiselleşmeye başlayınca ve Rambo durumu öğrenince anında Afganistan’a dürüst yola koyulur. Gittiğinde halka cefa edildiğini gördüğünde tekrar hakiki Rambo olarak savaş hazırlıklarını yapıp keza halkı ayrıca de Albay Trautman’ı kurtarmak için kolları sıvar. Rambo 3’ün oyuncuları Sylvester Stallone, Richard Crenna ve Marc de Jonge olup yönetmenliği Peter MacDonald kadar yapılmıştır. Rambo 3 Türkçe Dublaj 1080p izleyenlere hoş bir aksiyon dileriz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Rambo 3
15 izlenme
Yeşil Bereli olarak atama yapan John Rambo’nun kenara çekilmesi ve her yerde bir yardım talebinden bulunmasını anlatan Rambo 3 yapımı 1988 yılında serinin 3. filmi olarak gösterime girmiştir. Vietnam’dan sonradan başından geçen fena olaylar ve anıların ardındaki bundan böyle kendisini bitkin hisseden John Rambo için kenara çekilme zamanı gelmiştir. Geçimini dövüşlere katılıp, budistlere destek ederek […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat