Web Analytics

Yırtıcı Kuşlar Ve Muhteşem Harley Quinn 2020

Kaynak 1
Hata Bildir ×
Mafya liderinin kaçırmış olduğu kızın kurtartılma sürecini işleyen hikayesiyle Yırtıcı Kuşlar (Ve Harikulade Harley Quinn) 2020 senesinde Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn olarak vizyon yapan aksiyon filmidir. Gotham şehrinde patlak veren olay sonrasında burada kendini kabahat ile mücadeleye adamış kadınlarla birlikte şiddet birliği yaparak alıkonulan kızın kurtarılış hikayesine yer verilmiştir. Helena Bertinelli ve Dinah Laurel gibi dövüş konusunda ustalaşmış isimlerle Black Mask’ı alt etmek için savaşacaklar.

Yırtıcı Kuşlar izle, Harley Quinn’nin kendi tabiriyle Gothan şehrinde yer alan en kötü karakterlerden biri olan Roman Sionis ve onun sağ kolu olarak bilinen Zsasz isimli adam Cass diye aşina kızı kaçırmaya karar verirler. Yaptıkları plan başarılı olduğunda şehirde kabahat ile savaşan güçler onu kurtarmak için harekete geçmiştir. Black Canary ve Renee Montoya gibi kişilerle yolları kesişen Harley Quinn bu kurtarma operasyonunda onlara muavin olma konusunda laf veriyor. Cathy Yan’in yönetmenliğini üstlendiği Birds of Prey’in senaryosunu Chuck Dixon, Jordan B. Gorfinkel ve Christina Hodson defalarca birlikte ele aldılar. Daha önce İntihar Timi filmiyle gönüllerde taht kurmuş güzel oyuncu Margot Robbie bu sefer Yırtıcı Kuşlar filminde Harley Quinn karakterine can vermektedir. Ona yardımcı olarak Rosie Perez, Mary Elizabeth Winstead ve Jurnee Smollett-Bell kadroda yer almaktadır. Yırtıcı Kuşlar Ve Harikulade Harley Quinn 2020 Full HD izleyicilerine bol aksiyonlu bir macera film seyri diliyoruz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Yırtıcı Kuşlar Ve Muhteşem Harley Quinn 2020
10 izlenme
Mafya liderinin kaçırmış olduğu kızın kurtartılma sürecini işleyen hikayesiyle Yırtıcı Kuşlar (Ve Harikulade Harley Quinn) 2020 senesinde Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn olarak vizyon yapan aksiyon filmidir. Gotham şehrinde patlak veren olay sonrasında burada kendini kabahat ile mücadeleye adamış kadınlarla birlikte şiddet birliği yaparak alıkonulan kızın kurtarılış hikayesine yer […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat