Web Analytics

Muhabbet kuşları

Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Araları kötü olan çiftin aniden canice ile suçlanmasını konu alan The Lovebirds filmi 2020 senesinde aksiyon ve komedi olarak Netflix üzerinden yayınlandı. Ayrılmanın eşiğine gelmiş olan ikili gizemli bir olay yaşanmasının ardından cinayet vakasının içine düşmüştür. Leilani ve Jibran karıştıkları bu saçma olayın içinden isimlerini temizleyebilmek için uğraşmaları gerekmektedir.

The Lovebirds izle, ilişkilerini odak nokta hızlı şekilde bu cinayete kaymıştır. Diğer tarafta kendilerini aklamaya çalışırken ayrılma konusunu çözmeleri gerekecektir. Çift taraflı bir olgu gibi görünen bu cinayetin çözülmesi onların aralarında yaşadıkları sorunlarıda gidereceğe benzemektedir. Michael Showalter’ın yönetmeni olduğu The Lovebirds türkçe dublaj izle filminde Aaron Abrams, Brendan Gall ve Martin Gero senaryosunu kaleme aldı. The Lovebirds oyuncuları Kumail Nanjiani, Anna Camp ve Paul Sparks olarak geçmektedir. The Lovebirds 2020 Full izleyen komedi sevenlere hoş film keyfi dileriz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Muhabbet kuşları
18 izlenme
Araları kötü olan çiftin aniden canice ile suçlanmasını konu alan The Lovebirds filmi 2020 senesinde aksiyon ve komedi olarak Netflix üzerinden yayınlandı. Ayrılmanın eşiğine gelmiş olan ikili gizemli bir olay yaşanmasının ardından cinayet vakasının içine düşmüştür. Leilani ve Jibran karıştıkları bu saçma olayın içinden isimlerini temizleyebilmek için uğraşmaları gerekmektedir. The Lovebirds izle, ilişkilerini odak nokta […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat