Doktor Uyku – Doctor Sleep 2019

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Ufak yaşlarda başına gelen tramvatik olaylarla yüzleşen bir adamın öyküsünü anlatan Hekim Uyku filmi hakiki adıyla Doctor Sleep 2019 yılında ülkemizde sinemalara adımını atmıştır. Danny isimli adamın çocukken yaşayan olduğu karanlık ve gizemli olayların hala üstesinden gelemiyor oluşu ve bunlarla boğuşmasını göreceğiz. Babasından kendisine kalmış olam tedirginlik ve alkol sorunlarıyla sürekli olarak uğraş içerisinde olan Danny için yaşam çok sıkıcı geçmektedir. Hayatını başkalaşmak için New Hampshire isimli küçük bir yerleşkede yer alan ve kendisine yardım olacağını düşündüğü insanların olduğu bir işe başlar.

Girdiği hastanede vefat etmek üzere olan insanlara son yolculuklarında rahat verici olduğu düşünülen parlama gücü isimli bir tedavide çalışmaya başlamıştır. Yaşları oldukça büyük ve son derece zararsız gibi görünmekte olan bu insanların reel yüzüyle tanıştığında dehşete düşecektir. True Knot isimli tarikatın üyelerinin yer aldığı ve ülkenin farklı yerlerinden gelen millet bulunmaktadır. bazı güçlere sahip olan Danny ise kendisi gibi özel güçlere sahip bir bayan olan Abra Stone ile bir senet kurmayı başarmıştır. Fakat bu tarikatın onun gibi yetenekleri olan insanları ortadan uyandırmak namına bir giriş içerisinde olduğunu öğrenmesi çok vakit almaz. Yeteneğe sahip çocuklar vefat etmek üzereyken meydana çıkan bu ışık buharını soluyarak uzun ömürlü olan bu tarikatın amacı bellidir. Abra ve Danny birbirlerine takviye olarak burada bir mücadele içerisine adım atacaklardır. Doktor Uyku filmini türkçe dublaj olarak sitemizde seyredebilirsiniz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Doktor Uyku – Doctor Sleep 2019
28 izlenme
Ufak yaşlarda başına gelen tramvatik olaylarla yüzleşen bir adamın öyküsünü anlatan Hekim Uyku filmi hakiki adıyla Doctor Sleep 2019 yılında ülkemizde sinemalara adımını atmıştır. Danny isimli adamın çocukken yaşayan olduğu karanlık ve gizemli olayların hala üstesinden gelemiyor oluşu ve bunlarla boğuşmasını göreceğiz. Babasından kendisine kalmış olam tedirginlik ve alkol sorunlarıyla sürekli olarak uğraş içerisinde olan […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat