Soldaki Son Ev 2009

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
Kafa kulak vermek için gidilen bir göl evinde başlayan vefat kalım meselesinin işlendiği Soldaki Son Ev filmi diğer ismiyle The Last House on the Left 2009’da gösterim yapmış bir nefret edilen şey filmidir. Collingwood adlı kasabada yer alan bu ıssız ve sakin göl evinde Mari ile arkadaşı Paige tatil için gitmişlerdir. Ama gittikleri bu yerde psikopat olan ve hapishaneden kaçmış olan Krug’a denk gelirler. Hem bu psikopatın kendi ailesinden oluşan bir takımı bulunmaktadır. Kendisi dek manyak kardeşi Francis, onun gibi ruh sağlığı yerinde olmayan sevgilisi Sadie ve oğlu Justin vardır.

Soldaki Son Konut izle, Collingwood’a gelen ekip Mari ve arkadaşını kaçırıp işkençe etmeye başlarlar. Mari’yi ise ölmesi için bir köşeye atıp bırakırlar. Buradan ölmeden çıkabilmesi için John ile Emma isimli ailesi ulaşıp onu oradan almalarını sağlaması gerekmektedir. Bu ısrada hücum yapan ekip kendi başlarını sokabilecekleri sığınak tarzı bir yer ararken seçmiş oldukları yer Mari için kendi başının çaresine bakabileceği tek yer olacaktır. Yaşadığı korku doymuş zamanların intikamını alabilmek için Mari harekete geçmiştir ve durmaya hiç niyeti yoktur. Dennis Iliadis’nın yönetmenliği üstlendiği The Last House on the Left’in oyuncuları Garret Dillahunt, Michael Bowen ve Josh Coxx olmuştur. Soldaki Son Konut 2009 Türkçe Dublaj Full izleyecek herkese gerilimli seyirler diliyoruz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Soldaki Son Ev 2009
14 izlenme
Kafa kulak vermek için gidilen bir göl evinde başlayan vefat kalım meselesinin işlendiği Soldaki Son Ev filmi diğer ismiyle The Last House on the Left 2009’da gösterim yapmış bir nefret edilen şey filmidir. Collingwood adlı kasabada yer alan bu ıssız ve sakin göl evinde Mari ile arkadaşı Paige tatil için gitmişlerdir. Ama gittikleri bu yerde […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat