Masumiyetin Dayanılmaz Çekiciliği 2019

Hata Bildir ×
Otel işletmeciliği yapan fazla güzel kadın olan Claire’nin üvey annesi ile aralarında yaşananları anlatan Masumiyetin Dayanılmaz Çekiciliği filmi 2019’da Blanche comme neige adıyla Fransa’da komedi filmi olarak gösterim yaptı. Üvey annesi olan Maud son derece kötü bir insandır. Güzelliğinden dolayı Maud durmadan kıskançlık krizine girip Claire’e daha da fena bir söylev takınmaya başlamıştır. Bunun üstüne yakışıklı ve genç bir adamın Claire’e aşık olmasının arkasından hat safhaya ulaşan kıskançlığıyla onu evinden kovup, dışarı atar.

Masumiyetin Dayanılmaz Çekiciliği izle, aniden sokakta bir başına kalan bu güzel kızın ne yapacağıyla ilgili hiç fikri yoktur. Lakin kendini rahat ve özgürlük yapacak bir barınak bulması çok uzun sürmez. Senelerdir Maud’un baskıcı ve kuralcı tavırları karşısında gerçekte hiç kendi olmadığını ve hayatını yaşayamadığını anlayan Claire’e yeni dünyanın kapılarını açan insanlar yedi prens olarak bilinmktedir. Anne Fontaine’nin yönetmenliğini üstlendiği Masumiyetin Dayanılmaz Çekiciliği’ni Claire Barre ve Jacob Grimm kaleme almıştır. Başrolünde Lou de Laâge’i gördüğümüz yapımda Isabelle Huppert, Charles Berling ve Damien Bonnard oynamaktadır. Masumiyetin Dayanılmaz Çekiciliği 2019 Full izleyeceklere güzel komedi ve dram film seyir keyfi diliyoruz.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Masumiyetin Dayanılmaz Çekiciliği 2019
25 izlenme
Otel işletmeciliği yapan fazla güzel kadın olan Claire’nin üvey annesi ile aralarında yaşananları anlatan Masumiyetin Dayanılmaz Çekiciliği filmi 2019’da Blanche comme neige adıyla Fransa’da komedi filmi olarak gösterim yaptı. Üvey annesi olan Maud son derece kötü bir insandır. Güzelliğinden dolayı Maud durmadan kıskançlık krizine girip Claire’e daha da fena bir söylev takınmaya başlamıştır. Bunun üstüne […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat