Web Analytics

Kara Ormanın Baba Yaga Terörü 2020

Kaynak 1
Hata Bildir ×
Baba Yaga Terror of the Dark Forest izle, yeni doğan çocukları için bakıcı tutmasıyla hayatlara kabusa dönen bir çiftin hayatını anlatan Yaga. Koshmar tyomnogo lesa 2020’de Rusya yapımı nefret edilen şey filmi olarak gösterime girdi. Kızları dünyaya gelmesinin ardından kafa dinleyip kent hayatından yürüyüp gitmek isteyen çiftler bu hayallerini gerçekleştirmek için yeni bir ev tutarlar. Kendilerine konut işlerinde ve bebeğin bakımından tezgâhtar olması için bir bakıcı tutulması konusund hemfikir olmuşlardır.

Yaga. Koshmar izle, evlerin gelen yeni bakıcıdan bir türlü hazetmeyen ailenin çocuğu Egor onda bir ters olduğunu sezmiştir. Gelen bakıcı kadının ısrarla gitmesini istese bile onun durumu gereğinden fazla abarttığını düşünüp öyle ciddiye almamışlardır. Aile onlar yokken neler olduğunu izleyebilmek için eve emniyet cihazları yerleştirmeyi ihmal etmez. Arada geçen süre sonunda evin oğlu Egor okuldan döndüğünde evin içinde kız kardeşini ve bakıcıyı göremez. Annesinin ve babasının yanına koşan Egor onların nerede olduğunu sorduğunda onu şoke eden yanıt gelecektir. Aile bir kız çocukları ve evde bakıcı olduğunu hatırlamamaktadır. Benzeri hiç yaşanmamış gibi hayata devam etmektedirler. Svyatoslav Podgayevskiy ve Nathalia Hencker’in yönettiği Rus korku filmi Baba Yaga’nın senaryosunu Natalya Dubovaya ve Ivan Kapitonov yazdılar. Maryana Spivak, Svetlana Ustinova ve Marta Timofeeva’nın oyuncu olduğu Baba Yaga’yı 1080p izleyebilirsiniz. Baba Yaga Terror of the Dark Forest 2020 izleyeceklere bambaşka senaryosuyla neşeli dehşet filmi seyri diliyoruz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Kara Ormanın Baba Yaga Terörü 2020
12 izlenme
Baba Yaga Terror of the Dark Forest izle, yeni doğan çocukları için bakıcı tutmasıyla hayatlara kabusa dönen bir çiftin hayatını anlatan Yaga. Koshmar tyomnogo lesa 2020’de Rusya yapımı nefret edilen şey filmi olarak gösterime girdi. Kızları dünyaya gelmesinin ardından kafa dinleyip kent hayatından yürüyüp gitmek isteyen çiftler bu hayallerini gerçekleştirmek için yeni bir ev tutarlar. […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat