Mutsuzluğun Peşinde – Ode to Joy 2019

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Charlie isimli adamın yaşadığı nörolojik bir rahatsızlığın başına açtığı işleri konu bölge Ode to Joy 2019’da ülkemizde Mutsuzluğun Arkasından ismiyle komedi severlerle buluştu. Charlie Narkolepsinin senelerdir Katapleksi olarak tanıdık bir semptom ile yaşamak zorunda kalmıştır. Muzdarip olduğu bu hastalıkta yaşadığı yoğun duyguların sonucunda bilhassa artı sevindiğinde veya fazla sevinçli olduğunda aniden bayılmaktadır. Senelerdir erkek kardeşi ile birlikte hayatını sürdürmektedir.

Ode to Joy izle, rahatsızlığından ötürü yoğun sevineceği veya mutlu olacağı olaylardan uzak durabilmek adına kendine tarafından bir takım önlemler almaya başlamıştır. Sonunda kütüphanede bulduğu iş ile tüm hedefini tamamlamıştır. Çünkü burada ortam son derece sessizdir ve düşündüğü gibi ani duygular yaşabileceği bir şart olmayacağını düşünmektedir. Lakin Francesca isimli bir kadının kütüphane gelmesi ve Charlie’nin ona aşık olmasıyla birlikte işler kompleks bir hal almaya başlamıştır. Jason Winer’ın yönetmenliğini üstlendiği Ode to Joy filminin senaryosunu Max Werner ve Chris Higgins birlikte yazdılar. Morena Baccarin, Melissa Rauch ve Jake Lacy’in oynadığı Mutsuzluğun Arkasından filmini türkçe dublaj izleyeceksiniz. Ode to Joy 2019 Türkçe Dublaj izleyeceklere neşelendirici komedi seyirleri diliyoruz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Mutsuzluğun Peşinde – Ode to Joy 2019
20 izlenme
Charlie isimli adamın yaşadığı nörolojik bir rahatsızlığın başına açtığı işleri konu bölge Ode to Joy 2019’da ülkemizde Mutsuzluğun Arkasından ismiyle komedi severlerle buluştu. Charlie Narkolepsinin senelerdir Katapleksi olarak tanıdık bir semptom ile yaşamak zorunda kalmıştır. Muzdarip olduğu bu hastalıkta yaşadığı yoğun duyguların sonucunda bilhassa artı sevindiğinde veya fazla sevinçli olduğunda aniden bayılmaktadır. Senelerdir erkek kardeşi […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat