Web Analytics

Işıklar Sönünce 2016

Hata Bildir ×
Evini terk etmiş bir kadının çocukken yaşadığı korkularını geriden bıraktığını sanmasını anlatan Işıkla Sönünce öteki ismiyle Lights Out korku filmi 2016’da vizyona girdi. Rebecca ışıkların kapanmasının ardından hakiki ile hayal olan şeyleri ayırt edemeyecek yaşta olduğundan bunları yalnızca çocukluk korkuları sanmıştır. Ama kardeşi Martin’nin benzer şeyler yaşıyor olması ve düşünce sağlığını korkutma eden olayların yeniden etmesi ile işler değişmeye başlamıştır.

Işıklar Sönünce izle, korku verici olan bu bilinmeyen varlıkların ortaya çıkmasına sebep olan şey anneleri Sophie ile arasında oluşmuş bir bağdan kaynaklanmaktadır. Rebecca bu durumu çözmek için harekete geçmiş ve sonuca çok yaklaşmıştır. Fakat işlerin tehlike boyutu daha da arttığı için bundan böyle can güvenlikleri kalmaz. Işıklar Söndüğünde korku veren paranormal varlıklar ile aile arasında hayatta kalma savaşı şimdiden başlamıştır. David F. Sandberg’ın yönetmenliğini üstlendiği Işıklar Sönünce filmini Eric Heisserer kaleme aldı. Teresa Palmer, Gabriel Bateman ve Alexander DiPersia’ın oynadığı filmi 1080p izleyebilirsiniz. Işıklar Sönünce 2016 Türkçe Dublaj Full izleyeceklere gerilimi yüksek bir seyir diliyoruz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Işıklar Sönünce 2016
19 izlenme
Evini terk etmiş bir kadının çocukken yaşadığı korkularını geriden bıraktığını sanmasını anlatan Işıkla Sönünce öteki ismiyle Lights Out korku filmi 2016’da vizyona girdi. Rebecca ışıkların kapanmasının ardından hakiki ile hayal olan şeyleri ayırt edemeyecek yaşta olduğundan bunları yalnızca çocukluk korkuları sanmıştır. Ama kardeşi Martin’nin benzer şeyler yaşıyor olması ve düşünce sağlığını korkutma eden olayların yeniden […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat