13. Cuma 4 Son Bölüm 1984

Reklamı Geç
Hata Bildir ×
13. Cuma film serisinin son filmi olarak planlanan ve ancak yoğun ilgi gördükten sonra da devam filmleri çekilen nefret film serilerinin başında gelmektedir. Friday The 13th: The Final Chapter (1984) filminin yönetmen koltuğunda Red Scorpion, Komando Harekatı ve İnnavasıon USA gibi filmlerin yönetmeni Joseph Zito oturmaktadır.

Tekrar Camp Crystal Lake, tekrar benzer cinayetler ve yeniden Jason. Kampın efsanevi katili Jason ölmüştür ve götürüldüğü hastanenin morgunda annesinin intikamını alabilmek için dirilir. Camp Crystal Lake’de bulunan bir grup genç bu kampın geçmişinde yaşananlara kulak asmazlar ve kampa giderler. bu arada cinayetler başlar. Bölgede yaşamakta olan nefret filmi hayranı Tomy Jarvis ise Jason’a muhalif elde etmek istemektedir.

2,6 milyon Dolar bütçe ile ABD’de çekilen Friday the 13th: Final Chapter filmi iyi bir gişe başarısı göstermiştir.
Bu filmin oyuncu kadrosunda, Trisha ”Trish” Jarvis rolünde Kimberly Beck, Rob Dier rolünde Erich Anderson, Tommy Jarvis rolünde, Corey Feldman, Epilepsi rolünde Barbara Howard, Flashlight Man rolünde Tom Everett ve Jason rolünde ise Ted Whıte rol almışlardır. Korku filmleri sıralamasında birincil akla gelen 13. Cuma serisi kült olmuş yapımlar olarak göze çarpmaktadır.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
13. Cuma 4 Son Bölüm 1984
18 izlenme
13. Cuma film serisinin son filmi olarak planlanan ve ancak yoğun ilgi gördükten sonra da devam filmleri çekilen nefret film serilerinin başında gelmektedir. Friday The 13th: The Final Chapter (1984) filminin yönetmen koltuğunda Red Scorpion, Komando Harekatı ve İnnavasıon USA gibi filmlerin yönetmeni Joseph Zito oturmaktadır. Tekrar Camp Crystal Lake, tekrar benzer cinayetler ve yeniden […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat