Bharat Hint Salman Khan

Kaynak 1
Hata Bildir ×

Bharat Konusu

Bharat izle, Salman Khan başrolünde oynadığı Hint Filmi Bharat Türkçe altyazılı ya da Türkçe dublaj izleyerek full hd film izleyebilirsiniz. Dünya üzerinde öyle çok şey üstüne çaba edilmektedir. Ancak en zor olanı özgürlük ve aile için verilenler olmaktadır. Hintli bir aile ayrıca mutlu ayrıca de özgürlük edebilmek için planlar yapmaktadır. Kaderlerini ise binecekleri bir tren değiştirecektir. Bharat ve ailesi trene binerek hayal ettikleri her şeyi kavuşacaklarını düşünmektedirler. Planlar ise düşünüldüğü gibi gitmeyecektir.
Tam trene binecekleri an Bharat’ın ablası aniden ortadan kaybolmuştur. Kızını geride ayrılmak istemeyen babaları ise kızını aramaya gidecektir. Fakat önce oğlundan bir söz vermesini istemektedir. Her ne olursa olsun ailesini bir arada tutacak ve onları asla yalnız bırakmayacaktır. Tren hareket eder ve felek aileyi iki parçaya böler.

Hint Filmi ” Bharat”

Aradan yıllar geçer. Bharat büyümüştür. Hiçbir vakit 8 yaşında iken babasına verdiği o sözü unutmamıştır. Kalbinden de ne babasını ne de ablasını silmiştir. Sözünü tutabilmek için uğraş etmekten bir lahza olsun bile pes etmemiştir. Bu vakit her tarafında başından o kadar fazla durum geçmiştir. Yetişkin olduğunda deha ailesinin yüzünü güldürebilmek için fazla çalışmıştır.

En zor anlarında zeka babasını gördüğü o son hatıra hatırlamakta ve bitmiş ayağa kalkmaktadır. Ablası ve babası ile bir gün yeniden bir araya geleceklerini umut etmektedir. Bir yana da onlara ne olduğunu araştırmaktadır. Keza fazla azimli keza de ailesine arzu olan Bharat ailesine ne olduğunu öğrenebilecek midir? Verdiği sözü tutmayı başarabilecek midir? Kaderin Bharat’ a bir sürprizi vardır. Bu sürpriz nedir?

Bharat Oyuncuları

Salman Khan Kimdir?
Boolywood’ a yaptığı filmler ile dikkatleri üzerine çeken Hindistanlı aktör ve yapımcı 1988 yılında sinemaya ilk adımını atmıştır. Her filmde öbür bir karaktere bürünmektedir. Oyunculuğu yanında dansları ve seslendirdiği şarkılar ile yeteneğini kanıtlamıştır. Filmde Bharat karakterine hayat vermektedir. Londra’da bal mumundan yapılan heykeli yer alan oyunculardan biridir.

Katrina Kaif Kimdir?
Aslen Hindistanlı olan İngiliz oyuncu Katrina Kaif kariyerine modellik yaparak başlamıştır. Sonradan Hindistan’a dönenerek 2003 yılında ilk filminde rol almıştır. Dans ve müzik konusunda epeyce yeteneklidir. Fazla sayıda Bollywood filminde yer almıştır. En iyi yardımcı kadın oyuncu ilk olarak almak 12 tane ödülü kazanmıştır.

Sizler için Hint Film sektörüne damgasını vurmuş olan Bolywood sinemasında hatırı sayılır yeri olan Bharat filmini paylaşmış olduk.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Bharat Hint Salman Khan
14 izlenme
Bharat Konusu Bharat izle, Salman Khan başrolünde oynadığı Hint Filmi Bharat Türkçe altyazılı ya da Türkçe dublaj izleyerek full hd film izleyebilirsiniz. Dünya üzerinde öyle çok şey üstüne çaba edilmektedir. Ancak en zor olanı özgürlük ve aile için verilenler olmaktadır. Hintli bir aile ayrıca mutlu ayrıca de özgürlük edebilmek için planlar yapmaktadır. Kaderlerini ise binecekleri […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat