Guns Akimbo 2019

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
Oyun tasarım işiyle uğraşmakta olan Miles’ın tescil olduğ internet sitesi sonrasına başına gelen tuhaf olayları anlatan Guns Akimbo filmi 2019’da Daniel Radcliffe’ın başrol aldığı aksiyon ve komedi yapımı olmuştur. Nova isimli bir kıza aşık olan Miles onu bir türlü aklından çıkaramamıştır. Evinden pek çıkmayan ve yaşamını kendilerine Skizm diyen bir çetenin oluşturduğu web sayfasına kayıt olmasıyla ilginç bir hal alacaktır. Girdiği bu sitede ırk durmadan bir atışma içerisinde kavgacı bir tavır halindedir.

Guns Akimbo izle, arasında yaptıkları vefat maçlarını düzenleyip insanları birbirine kırdıran bu çetenin diğer amaçlarıda vardır. Üretilmiş olan sistem içerisinde psikopat olduğu kadar akıllı olan Riktor bulunmaktadır. Miles’ı bir süredir takibine bölge adam onu da bu vefat savaşlarının içerisinde çekmenin peşindedir. Aniden kapısı çalınıp cebren evine girilen Miles neye uğradığını şaşırır. Evinde baygın bir halde uyanan Miles’a asıl şoku uyandığında görecektir. Çünkü ellerine sabitlenmiş ve çıkartamadığı silahlar bulunmaktadır. Ne yapacağını şaşıran genç adama ikinci darbe Nova yani eski kız arkadaşının kaçırılması olmuştur. Sağ olarak kurtarması için ölüm yarışını kazanması gerektiğini anlar. Korkak bir tip olan Miles’ın bu sorunu aşıp yeraltına inerek Skizm’in düzenlediği savaşları başarılı bir şekilde geçmesi gereklidir. Jason Howden’nın yazıp yönettiği Guns Akimbo’nun oyuncu kadrosunda Daniel Radcliffe, Samara Weaving ve Rhys Darby yer almaktadır. Guns Akimbo 2019 Full HD 1080p izleyeceklere ayrı senaryosuyla beğenecekleri bir aksiyon seyir keyfi diliyoruz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Guns Akimbo 2019
13 izlenme
Oyun tasarım işiyle uğraşmakta olan Miles’ın tescil olduğ internet sitesi sonrasına başına gelen tuhaf olayları anlatan Guns Akimbo filmi 2019’da Daniel Radcliffe’ın başrol aldığı aksiyon ve komedi yapımı olmuştur. Nova isimli bir kıza aşık olan Miles onu bir türlü aklından çıkaramamıştır. Evinden pek çıkmayan ve yaşamını kendilerine Skizm diyen bir çetenin oluşturduğu web sayfasına kayıt […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat