Sanalüstü 2: Karanlık Web 2018

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Matias isimli gencin bir sahipsiz bir laptop bulmasıyla başlayan korkunç hikayeyi anlatan Sanalüstü 2: Karanlık Web filmi orijinal adıyla Unfriended: Dark Web yapımı 2018 senesinde yayına girmiştir. Gittiği bir kafenin kayıp eşya bölümünde bekleyen sahipsiz laptop Matias’ın ilgisini çekmeye başlamıştır. Uzun vakit kimsenin almaya gelmemesi üzerine gözden çıkartılmış bir mahsul gibi görerek onu almaya karar verir. Aldığı bilgisayarı evine getirip kurcalamaya başladığında içerisinde gizli bir takım klasörler olduğunu farketmeye başlar. Bir oyunmuş gibi klasörler gizlenip içerisinde karanlık ağ olarak bilinen katillerin ve sapıkların fink attığı bir yere giriş yapabilmektedir.

Sanalüstü 2 Karanlık Web izle, öldürülen insanların görüntülerini birbirleriyle paylaşan katiller ve uyuşturucu gibi bir çok içerik burada ahali aralarında dolaşmaktadır. İzi sürülemeyen karanlık tiplerin dolaştığı bu yeri gören Matias dehşete düşse bile merakınıda gideremez. Sahiden onun elinde olan bilgisayarda burada takılan tekinsiz tiplerden birisine aittir. Arkadaşlarıyla internet üzerinden yapmış olduğu konuşmalarda bu durumdan bahsetmesiyle birlikte kimliği bilinmez millet kadar büyük bir tuzağın içerisine dürüst çekilmeye başlamışlardır. Matias’ın çevresinde olan arkadaşlarını ve onların yakınlarını hedefine alan siber zorbalar herkesi ortadan kaldırmayı kafaya koymuştur. Ölmemek için kimliksiz kişilerle büyük bir savaşın içine girmiştir. Yönetmeni Stephen Susco olan Sanalüstü 2 Karanlık Web filmi Nelson Greaves’nın kaleminden çıkmıştır. Colin Woodell, Stephanie Nogueras ve Betty Gabriel’i oyuncu olarak gördüğümüz Unfriended: Dark Web’i türkçe dublaj sitemizden seyredebilirsiniz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Sanalüstü 2: Karanlık Web 2018
18 izlenme
Matias isimli gencin bir sahipsiz bir laptop bulmasıyla başlayan korkunç hikayeyi anlatan Sanalüstü 2: Karanlık Web filmi orijinal adıyla Unfriended: Dark Web yapımı 2018 senesinde yayına girmiştir. Gittiği bir kafenin kayıp eşya bölümünde bekleyen sahipsiz laptop Matias’ın ilgisini çekmeye başlamıştır. Uzun vakit kimsenin almaya gelmemesi üzerine gözden çıkartılmış bir mahsul gibi görerek onu almaya karar […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat