Underworld – Karanlıklar Ülkesi 1

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
[wpforms id="561" title="false" description="false"]
Underworld, nam-ı diğer Karanlıklar Ülkesi film serisinin ilk filmi Underworld 2003 yapımı bir aksiyon, inanılmaz, gerilim filmidir. Ülkemizde 2004 yılında yayınlanan ve IMDB’den aldığı 7.0 puanla uyarı çeken Karanlıklar Ülkesi filminin yönetmen koltuğunda serinin öteki filmlerinde de olduğu gibi 1973 Amerika doğumlu Len Wiseman oturuyor. Len Wiseman bununla beraber filmin hikayeleştirilmesine de katkıda bulunmuştur.

Karanlıklar Ülkesi filminin hikayeleştirilmesine diğer katkıda bulunan isimler Kevin Grevioux ve Danny McBride iken filmin senaryosu ise Danny McBride’ın elinden çıkmıştır. Underworld,hem güzel ayrıca de yetenekli bir oyuncu olan Kate Beckinsale’in canlandırdığı Selene karakteriyle akıllara kazınmıştır. Kate Beckinsale’e eşlik eden öteki kayda değer oyuncular aralarında Michael karakterine hayat veren Scott Speedman ile Lucian karakterini canlandıran Michael Sheen isimlerini görmekteyiz.

Tam iki saat süren Underworld film serisinin bu birincil filminin konusu ise sofistike bir Vampir klanıyla acımasız Lycanlar, yani kurtadamlar aralarında geçen ve yüzyıllardır süren bir savaşa odaklanıyor. Olayları on adama bedel güçteki Selene kendini lycanları öldürmeye adamış bir suikastçidir. Lycanların manâlı lideri Lucian’ın ölümüyle vampirlerin liderliği yakın gibi görünse de görünüşe göre zararsız olan insan doktor Michael Corvin’in olaylara dahil olmasıyla işler değişir. Selene Michael’a aşık olmaya başlayınca vampir ırkını tehlikeye atacak protokolleri çiğnemek zorunda kalır.

Karanlıklar Ülkesi 1 Türkçe Dublaj izleyicilerine neşelendirici seyirler. Underworld film serisinin diğer filmlerine de sitemizden ulaşabilirsiniz.

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Underworld – Karanlıklar Ülkesi 1
48 izlenme
Underworld, nam-ı diğer Karanlıklar Ülkesi film serisinin ilk filmi Underworld 2003 yapımı bir aksiyon, inanılmaz, gerilim filmidir. Ülkemizde 2004 yılında yayınlanan ve IMDB’den aldığı 7.0 puanla uyarı çeken Karanlıklar Ülkesi filminin yönetmen koltuğunda serinin öteki filmlerinde de olduğu gibi 1973 Amerika doğumlu Len Wiseman oturuyor. Len Wiseman bununla beraber filmin hikayeleştirilmesine de katkıda bulunmuştur. Karanlıklar […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Kaptan, 3 ay önce
HANİ HALK ARASINDA BİR LAF VARDIR ON NUMARA BEŞ YILDIZ 10/10 VERDİM Vatanım diye Bizim dilimizde diypr Kelimede değilde ne anlamamız gerekiyor onu anlamak lazım bu kadar gerçekçi bu kadar doğru sözler çok şey katıyor hele halk unutkandır diyor bunu bağırarak EVEEET dedim. Her vatandaş kendi ülkem diyorsa hangi parti hangi din hangi ırk hangi meshep olursa bu ayyıldız için bu vatan için binlerce yıldır bizim olan bu vatan için milli olalım
Reklamı Kapat