Web Analytics

Elm Sokağında Kabus 4 Rüya Ustası 1988

Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Korku filmleri listesinde elm sokağında kabus 4: rüya ustası (1988) de yer almaktadır ve uykularınızı kaçıracak türdendir. Freddy adlı kişilik uyuyan insanları rüyalarında öldürmeye çalışan kişidir ve karşısına Kristen adıyla telepatik güçlere sahip olan güçlü bir bayan çıkar.

Kristen, Freddy ile yüzleşip onu yok etmeyi planlamaktadır. Gerçek musibet asla ölmez, zalim, sözlerle ifade edilemeyecek kadar kaba olan Freddy Krueger (Robert Englund) için bir dakika dinlenmeye bile süre yoktur. Düş görmeye cesaret edenlerin karşısına çıkıp icabına bakmak için mezarından tekrar ayrılır.
Bu sefer çok enerjik bir düşmanı vardır. Telepatik güçleri olan Kristen’in arkadaşları Freddy kadar tek tek öldürülür. Kristen’in bu şeytanca tacizcisini değil etmeye karar verir. Zorlu görevi ise kurbanların kesintisiz zulüm görebilen ruhlarını kurtarmaktır.

Kurgusal bir film karakteridir. Freddy Krueger, rüyalar aleminde olan ve rüyalar ile hakiki dünyadaki insanları öldürebilecek güçtedir. Yıllar önce 20’den fazla çocuğu öldürmekle suçlanan ve delil yetersizliği bakımından mahkemece özgürlük bırakılan bu katile aleyhinde öfkeli olan ebeveynler kendileri cezalandırmaya karar vermiştir. Bunun sonucunda Freddy Krueger bir fabrikanın kazan dairesinde diri diri yakılmıştır. sonra ise Freddy intikam almak için geri dönmüştür. Freddy Krueger karakteri Elm Sokağı Kabusu serisinin 9 ayrı filminde zirve göstermiştir.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Elm Sokağında Kabus 4 Rüya Ustası 1988
16 izlenme
Korku filmleri listesinde elm sokağında kabus 4: rüya ustası (1988) de yer almaktadır ve uykularınızı kaçıracak türdendir. Freddy adlı kişilik uyuyan insanları rüyalarında öldürmeye çalışan kişidir ve karşısına Kristen adıyla telepatik güçlere sahip olan güçlü bir bayan çıkar. Kristen, Freddy ile yüzleşip onu yok etmeyi planlamaktadır. Gerçek musibet asla ölmez, zalim, sözlerle ifade edilemeyecek kadar […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat