13. Cuma 2. Bölüm 1981

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
Viktori Miller kadar yazılmış olan gerilim türünde bir eser olan Friday The 13th Part 2 (1981) yılında Steve Miner göre film haline getirilmiştir. Friday The 13th olan birinci filmin bir devamı özelliğinde olan ikinci film gerilimin devamı niteliğindedir. İlk bölümde yer alan ünlü oyuncular Amy Steel ikinci partta da yer alıyor. Hem Kirsten Baker, Stuart Charno filmin devamı olan ikinci bölümde yer alan diğer ünlü oyunculardır.

Kristal Göl Kampında Gerilim, ilk partın bir devamı niteliğinde olan ikinci bölümde Amy Steel, John Furey, Adrienne King gibi ünlü oyuncular yer alıyor. Kayda Değer ve çözülememiş olan cinayetlerin yaşandığı Kristal Göl Kampı yeni buluş çalışmalarına sahne oluyor. Jason ve Hanımefendi Voorhees’ın sürekli olarak intikam hırslarının konu alındığı filmde yeni cinayetin kurbanı Bayan Voornees oluyor. Oğlu Joson’ın intikamını olmak için çalışan Bayan Voornees fikir hastasıdır. bu nedenle yaptığının farkında değildir. Kristal Göl Kampı’na sürüldükten daha sonra ise cinayete kurban gider.

Jason Kristal Göl Kampında, bu gerçekleşen ceza olayı sonucunda Jason annesinin kendi gözleri önünde öldürülmesini kaldıramaz ve yola koyulur. Filmin ikinci bölümünde cinayetin gizemini çözmeye çalışan Jason konu alınıyor. İlk bölümde gerçekleşe cinayetler ile bir ilişkisi yer alan cinayeti çözmek için ise Jason’un katiyen çekilemediği Kristal Göl kampına kendi ayakları ile girmesi gereklidir.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
13. Cuma 2. Bölüm 1981
15 izlenme
Viktori Miller kadar yazılmış olan gerilim türünde bir eser olan Friday The 13th Part 2 (1981) yılında Steve Miner göre film haline getirilmiştir. Friday The 13th olan birinci filmin bir devamı özelliğinde olan ikinci film gerilimin devamı niteliğindedir. İlk bölümde yer alan ünlü oyuncular Amy Steel ikinci partta da yer alıyor. Hem Kirsten Baker, Stuart […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat