Papi Chulo, 2018

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
Papi Chulo, bir ayrılık sonrası sendromu yaşayan hava durumu TV sunucusunun orta ihtiyar Latin bir işçiyle kurduğu tuhaf arkadaşlığı temel alan 2018 yapımı bir dram ve komedi filmi.

John Butler kadar yazıp yönetilen Papi Chulo filmi Amerika ve İrlanda’da çekilmiş ve takriben bir saat süren duygu ağırlıklı bir film. IMDB’den 6.3 puan alan Papi Chulo filminde yüzüne olasılıkla bilinen olduğunuz Matt Bomer başroldeki Sean isimli hava durumu sunucusunu canlandırıyor. Filmin diğer başrolü ise Ernesto karakterine hayat veren Alejandro Patiño. Papi Chulo filminde oynayan öteki isimlerse Linda rolünde Elena Campbell-Martinez ve Ash rolünde Wendi McLendon-Covey.

John Butler’ın senaryosunu hazırladığı dram yüklü film Papi Chulo, Sean’ın yaşadığı ayrılık sonrası başlıyor. Sevdiği kadından ayrılmasının üzerinden 6 ay geçmiş olan Sean bir gün hava durumu sunarken kameralar önünde ağlamaya başlıyor. Bunun üzerine birazcık müsade alması söylenen Sean evine dönerek kendiyle ilgili bir şeyler gerçekleştirmek ve ayrılık sonrası acıyı atlatmak istiyor. İşe verandasındaki ağacı atmakta işe başlayan Sean, verandanın yer döşemesindeki kalan lekeden hiç hoşnut olmuyor ve Alejandro’yu işe alıyor. sonradan ise Alejandro ile değişik bir arkadaşlığın temelleri atılıyor.

Papi Chulo filmi izleyicilerine keyifli ve duygu yüklü anlar dileriz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Papi Chulo, 2018
16 izlenme
Papi Chulo, bir ayrılık sonrası sendromu yaşayan hava durumu TV sunucusunun orta ihtiyar Latin bir işçiyle kurduğu tuhaf arkadaşlığı temel alan 2018 yapımı bir dram ve komedi filmi. John Butler kadar yazıp yönetilen Papi Chulo filmi Amerika ve İrlanda’da çekilmiş ve takriben bir saat süren duygu ağırlıklı bir film. IMDB’den 6.3 puan alan Papi Chulo […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat