Edmond 2018

Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Edmond izle, 2018 yapımı filmde genç lakin başarılı bir yazarın arkadaşlarının ısrarı ile Cyrano Bergerac’ın oluşuna Türkçe Dublaj full hd tanık olabilirsiniz. Dram ve komediyi bi arada Tarihi olarak tatlandıran, Edmond 2018 Filmi bizlere filmin ismini aldığı ” Edmond” adında oldukça popüler genç yaşına rağmen bir yazarın hayatı konu alınıyor. 23 sene önce Paris’de geçen filmde Edmond Rostand’ın köklenmiş yazarların arasında Sarah Bernhardt, Cyrano Coquelin’in harikulade ısrarları doğrultusunda artist yazarın kaleme aldığı Cyrano Bergerac’ın var oluş hikayesi konu alınıyor.

Fransa 2018 yapımı olan Ermond Alexis Michalik yönetmenliğinde İMDB den 7.4 gibi iyi bir puan alarak ne değin iyi bir ” film” olduğunu gözler önüne seriyor.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Edmond 2018
24 izlenme
Edmond izle, 2018 yapımı filmde genç lakin başarılı bir yazarın arkadaşlarının ısrarı ile Cyrano Bergerac’ın oluşuna Türkçe Dublaj full hd tanık olabilirsiniz. Dram ve komediyi bi arada Tarihi olarak tatlandıran, Edmond 2018 Filmi bizlere filmin ismini aldığı ” Edmond” adında oldukça popüler genç yaşına rağmen bir yazarın hayatı konu alınıyor. 23 sene önce Paris’de geçen […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat