Web Analytics

İğne İplik 2018 Hint

Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Kuvvet tek gecim yaşamına bulunduran görücü usülü evli Mamta ve Mauji’nin terzilik macerasını anlatan İğne İplik Hint filmi öbür isimiyle Sui Dhaaga Made in India olarak 2018’de gösterime girdi. Bu genç çift hayatlarını şiddet tek şekilde geçinerek devam ettirmektedir. Çalıştığı işte hiç hoşnut olmayan ve patronundan ızdırap görebilen Mauji nihayetinde kendisi işini kurmaya hüküm verir. Terziliğe olan yeteneğinden kaynaklı buna yönelip tek terzi dükkanı açar.
İğne İplik Alaka et, Hindistan’nın küçük tek kasabasında başladıkları butik tek atölye ile dünyaya açmak yerine verdikleri zorlu gezi anlatılıyor. Mauji’nin girdiği bu terzilik macerasında eşi Mamta ile yardımlaşmalarından ve sosyal olarak bulundukları Hint kültürüne kadar fazlası noktaya değineceklerdir. Kalpleri sıcaklık yayarak hararet yayarak sıcaklık yayarak ısıtan ateşli tek Hint filmi olarak İğne İplik’i öğüt ederiz. Kabiliyeti vasıtası ile beynelmilel tek derginin kapağına çıkabilecek kadar hoş işler yapı etmeyi başaracaklardır. Sharat Katariya’nin senaryosunu yazdığı ve yönetmekte olduğu Sui Dhaaga Made in India’nın oyuncuları aralarında Anushka Sharma, Raghuvir Yadav ve Varun Dhawan yer alıyor. İğne İplik 2018 Hint Filmi izleyeceklere komik doymuş eğlenceli tek Hint dram filmi diliyoruz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
İğne İplik 2018 Hint
18 izlenme
Kuvvet tek gecim yaşamına bulunduran görücü usülü evli Mamta ve Mauji’nin terzilik macerasını anlatan İğne İplik Hint filmi öbür isimiyle Sui Dhaaga Made in India olarak 2018’de gösterime girdi. Bu genç çift hayatlarını şiddet tek şekilde geçinerek devam ettirmektedir. Çalıştığı işte hiç hoşnut olmayan ve patronundan ızdırap görebilen Mauji nihayetinde kendisi işini kurmaya hüküm verir. […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat