Web Analytics

Kazara Zengin – Mr. Deed 2002

Kaynak 1
Hata Bildir ×
Ufak bir kasabanın sevilen şapşal adamı olan Mr. Deeds’in hikayesinin anlatıldığı Kazara Zengin 2002 senesinde komedi filmi olarak Adam Sandler yapımlarından biri oldu. Longfellow Deeds olarak aşina adam’ın minik kasaba içinde işlettiği güzel bir pizza restoranı bulunmaktadır. Bir yana da şair gibi kenid ürettiği şeyler ile uğraşarak vakit öldürmektedir. Şansının dönmesi ise ona çok yüklü miktarda miras kaldığını öğrenmesiyle birden varlıklı oluşudur.

Tesadüfen Varlıklı izle, para ile doğrusu fazla işi olmayan bu gibi konuların onun için önemsiz olduğunu düşünse bile Blake amcasının ona bırakmış olduğu arz 40 milyar dolar olunca ister istemez tüm yaşamı değişecektir. Bu değin paranın yanı sıra tam bir medya patronu olan amcasının bu şirketide kendisine servet kalır. Hazır mirasa konan Mr. Deeds’e gıcık olan şirketin ikinci adamı Chuch Seder onun ayağını kaydırmak ve şirketi fethetmek için hain planlarını devreye sokar. Babe Bennent isimli tv programı yapan bayan Deeds’e aşık rolü yaparak onu programa çıkarttığında herkesin önünde minik düşürmeyi planlamaktadır. Fakat Babe gitgide Mr. Deeds’e aşık olduğunu anlamaya başlar. Steven Brill’in yönettiği Kazara Varlıklı’nin senaryosunu Clarence Budington Kelland yazmıştır. Adam Sandler, Winona Ryder ve John TurturroJ’nın oynadığı filmi türkçe dublaj izleyeceksiniz. Rastlantı Sonucu Zengin 2002 Türkçe izleyeceklere kahkaha batmış güzel seyirler dileriz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Kazara Zengin – Mr. Deed 2002
14 izlenme
Ufak bir kasabanın sevilen şapşal adamı olan Mr. Deeds’in hikayesinin anlatıldığı Kazara Zengin 2002 senesinde komedi filmi olarak Adam Sandler yapımlarından biri oldu. Longfellow Deeds olarak aşina adam’ın minik kasaba içinde işlettiği güzel bir pizza restoranı bulunmaktadır. Bir yana da şair gibi kenid ürettiği şeyler ile uğraşarak vakit öldürmektedir. Şansının dönmesi ise ona çok yüklü […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat