Altın Yumruk 1978

Reklamı Geç
Hata Bildir ×
Amcasından dövüş sanatları eğitimi edinmek için yanına gelen Won Fei Hung’un hikayesini anlatan Altın Yumruk filmi 1978’de Jackie Chan’nin başrol aldığı aksiyon ve komedi yapımlarından biri oldu. Büyük umutlar ile amcasına gelip yenilmez bir dövüş ustası olacağına inanmakta olan Hung için amcasıyla tanışması sonrası bütün hayalleri suya düşer. Kafasında canlandırdığı gibi biri değildir ve sürekli şarap içen sarhoş bir adamdır.

Altın Yumruk izle, bununla kalmayıp yanında gelen öğrencilerin bir çoğu eğitim esnasında sakatlık yaşamaya başlamıştır. Acımasız olan amcasının yanından kaçmaya başaran Won Fei Hung’nin bir katil tarafından hastanelik olacak şekilde dövülmesi onun gurunu yıkmaya yeter. Bu durumu kendine yediremeyen genç daha da hırslanıp intikam elde etmek isteyecektir. Woo-ping Yuen’in yönetmeni olduğu Altın Yumruk filmini Lung Hsiao, See-Yuen Ng yazdı. Bir diğer Jackie Chan filmi olan Süper Polis izlemenizi de öğüt ederiz. Jackie Chan, Siu Tin Yuen ve Jung-Lee Hwang oyuncuları aralarında yer alan Altın Yumruk 1978 Türkçe Dublaj izleyenlere keyifli dövüş filmi dileriz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Altın Yumruk 1978
23 izlenme
Amcasından dövüş sanatları eğitimi edinmek için yanına gelen Won Fei Hung’un hikayesini anlatan Altın Yumruk filmi 1978’de Jackie Chan’nin başrol aldığı aksiyon ve komedi yapımlarından biri oldu. Büyük umutlar ile amcasına gelip yenilmez bir dövüş ustası olacağına inanmakta olan Hung için amcasıyla tanışması sonrası bütün hayalleri suya düşer. Kafasında canlandırdığı gibi biri değildir ve sürekli […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat