Web Analytics

Seni Aptal Seviyorum 2020

Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Uzun süreli ilişki yaşadığı sevgilisine evlilik teklifi sırasında terk edilen Marcos’un hikayesini anlatan I Love You Stupid diğer adıyla Te quiero, imbécil filmi 2020’de Netflix üzerinden gösterim yapan komedi filmi olmuştur. Yaşamının baskı ve çok tedirgin bir döneminden geçmekte olan Marcos, Ana’ya teklif yapması sonrası yalnız kalmıştır. Tek problem bu olmadığı gibi aynı gün çalıştığı işinden de kovulur. Artık ailesinin yanında taşınmaktan diğer bir çaresi kalmaz.

I Love You Stupid 2020 izle, hayatını ve kendini baştan yaratmak konusunda son derece istikrarlı durmayas başlar. Oysa hangi noktadan başlaması gerektiği konusunda bir bilgisi yoktur. Emrindeki aklına başlangıçta internet üzerinden incelemek gelmiştir. Videolarını izlemekte olduğu bir Youtuberın tavsiyelerini dikkate almaya başlar. Bu konu onu bir hayli zorlu ve gülünç olayların içerisinde olmasına vesile olacaktır. Laura Mañá’nın yönetmeniği olduğu I Love You Stupid’in senaryosu Iván Bouso ve Abraham Sastre kadar yazıldı. I Love You Stupid filmi oyuncuları Natalia Tena, Quim Gutiérrez ve Ernesto Alterio oldu. I Love You Stupid 2020 Full izleyecek tüm komedi sevenlere hoş bir Netflix film seyri dileriz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Seni Aptal Seviyorum 2020
18 izlenme
Uzun süreli ilişki yaşadığı sevgilisine evlilik teklifi sırasında terk edilen Marcos’un hikayesini anlatan I Love You Stupid diğer adıyla Te quiero, imbécil filmi 2020’de Netflix üzerinden gösterim yapan komedi filmi olmuştur. Yaşamının baskı ve çok tedirgin bir döneminden geçmekte olan Marcos, Ana’ya teklif yapması sonrası yalnız kalmıştır. Tek problem bu olmadığı gibi aynı gün çalıştığı […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat