Zodyak 2007

Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Güvelik güçleriyle dalga geçen bir çabuk katilin peşinden dışarı giden adamların hikayesini anlatan Zodiac filmi 2007 senesinde ülkemizde vizyona giriş yaptı. San Francisco şehrinde polislere dar ve şifreli bir takım mesajlar bırakarak az daha onlarla dalga geçen bir katilin peşinden gizem batmış bir serüven anlatıyor. Bir türlü sonuca ulaşılamayan ve kim olduğu tespiti yapılamayan bu katil için dedektifler ve muhabirler devreye girerler. Dört kişinin oluşturmuş olduğu ve yakalamak için son derece kararlı olan bu ekip şifreleri ve mesajları çözmeyi büyük bir takıntı haline getirirler.

Zodiac izle, sonuçsuz kalmış olan bu katili yakalama operasyonunda bir ilerleme kaydedilemeyince dosya rafa kalkmıştır. Lakin aradan geçen uzun yılların peşinde aynı katil baştan aktif olup suçlara kaldığı yerden devam etmeye başlar. Bu sefer koca bir şehrin korkulu rüyası olmaya başlamıştır ve dedektifler niçin bu değin sene gürültüsüz kaldığını da çözmek zorundadır. Acaba hapise girip çıkmış biri mi yoksa yalnızca ara verip kendini unutturmaya mı çalıştığı gibi bir çok soru işareti ve yeni şifreli mesajlar gün yüzüne çıkar. Katilin kendi açıkladığı raklamlarla on üç suç oluşturan işlediği bilgisi kamuoyuna sızdığında şehirde bir panik havası oluşmaya başlar. Dedektifler ve gazeteciler ile seri katil aralarında esrarengiz oyunlar yeniden başlar. Oyuncu kadrosuyla göz kamaştıran Zodiac filminde Jake Gyllenhaal, Mark Ruffalo ve Robert Downey Jr. gibi üst seviye oyuncuları görmekteyiz. Yönetmenliğini David Fincher’ın yaptığı Zodiac’ı 1080p kalitesiyle izleyebilirsiniz. Zodiac 2007 Full HD 1080p izleyicilerine güzel bir kabahat ve gerilim seyri dilemekteyiz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Zodyak 2007
18 izlenme
Güvelik güçleriyle dalga geçen bir çabuk katilin peşinden dışarı giden adamların hikayesini anlatan Zodiac filmi 2007 senesinde ülkemizde vizyona giriş yaptı. San Francisco şehrinde polislere dar ve şifreli bir takım mesajlar bırakarak az daha onlarla dalga geçen bir katilin peşinden gizem batmış bir serüven anlatıyor. Bir türlü sonuca ulaşılamayan ve kim olduğu tespiti yapılamayan bu […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat