Hindistan Eşkiyaları Tek Parça

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Hindistan Eşkiyaları 1080p Tek Parça izle, inanılmaz bir oyuncu olan Aamir Khan’nın 1795 senelerinde geçen olağanüstü ve kurgusal bir macera filmini anlatıyor. Hint yarımadası olarak bilinen ikâmetgâh yerinde Hindutan veya öteki bir adıyla Hindostan olarak anılan fantastik bir tarih masalını konu alıyor. Fazla eski seneler içerisinde bahsedilen bu yarımada İngilizlerle beraber iki taraflı bir yapımı konulmuştur. Yarımada içerisinde günden güne büyümekte olan ülkenin İngilizler ile girmiş olduğu durdurulamaz büyümenin önüne kimse geçememektedir. Ast yaşanan bu sınır tanımaz büyüme bir fazla kesimin hoşuna gitmez. Doğu Hindistan engelleri ortadan kaldırmış ve aleyhinde durabilecek bir zorlama bulunmamanın avantajını kullanmaktadır. Duruma müdahale edebilecek tek grup Hindistan Eşkiyalarıdır.

İsimlerinden laf ettirmeyi başarmış olan Hindistan’nın en meşhur haydutları işe koyulmuştur. Hindutayı İngilizlerin hegomanyasından kurtarıp, halkın serbest olmasını karşılamak fazla basit olmayacaktır. Hindostanlıların kurtarıcısı olarak sahneye dalan haydut grubu için işler çetin geçecektir. Ama bu hareketlenme ve baş kaldırışı haber alan John Clive isimli komutan hain planını devreye almaya başlar. Yapılacak olan yeni planın içersine Awadh isimli kentin haydutu olarak bilinen Firangi Mallah’ı dahil etmek ister. Yapılan yeni Hinduta operasyonunda Mallah’ı onların içerisinde sızdırmak ve oturtmak bulunmaktadır.

Hindistan Eşkiyaları’nın işine girmesi halinde onların planlarını öğrenecek ve bu girişimi bir an evvel engellemelerini sağlayacaktır. Ancak Firangi, yapılacak olan meslek içerisinde kendini rahatsız eden durumlar olduğunu ayrım etmesi halinde yaptığı işi sorgulamaya başlayacaktır. Yanlış tarafta olup olmadığını düşünmesi gibi kendi içerisinde çelişmeler yaşamaya başlar. Hindistan’ın denince akla gelen süper star Aamir Khan’nın oynadığı Hindistan Eşkiyaları filmini sitemizden 1080p kalitesinde izleyebilirsiniz. Hindistan Eşkiyaları 1080p izleyicilerine neşe saçan bir aksiyon, serüven filmi dileriz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Hindistan Eşkiyaları Tek Parça
17 izlenme
Hindistan Eşkiyaları 1080p Tek Parça izle, inanılmaz bir oyuncu olan Aamir Khan’nın 1795 senelerinde geçen olağanüstü ve kurgusal bir macera filmini anlatıyor. Hint yarımadası olarak bilinen ikâmetgâh yerinde Hindutan veya öteki bir adıyla Hindostan olarak anılan fantastik bir tarih masalını konu alıyor. Fazla eski seneler içerisinde bahsedilen bu yarımada İngilizlerle beraber iki taraflı bir yapımı […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat