Web Analytics

Öğrenci Ofisi – La vie scolaire 2019

Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Okula yeni atanan bir müdür yardımcısının aldığı dikkat sonrası yaşananları içeren La vie scolaire diğer adıyla Öğrenci Ofisi filmi 2019’da çekimleri tamamlanıp geçtiğimiz günlerde Netflix’te vizyon yapmıştır. Paris şehrinde banliyö olarak adlandırılan bir semt olarak bilinen Saint Denis’te okula yeni atanan Samia’yı göreceğiz. Ortaokula gelmesi sonrasında burada tahsis yapan öteki öğretmenler öğrencilerin son derece disiplinsiz olduklarını ve motivasyonlarının bulunmadığı konusunda onu uyarırlar.

La vie scolaire izle, süre geçtikçe okulda bulunan öğrencilerin bir çoğunun aslında zeki ve işine düşkün olabilecek kişiler olmasına karşın sistemin dıştan kalmasından dolayı bunu gerçekleştiremediklerini anlayacaktır. İçlerinde Yanis olarak aşina çocuğun muhteşem akıllı ve açgözlü kişiliğine karşın içinde bulundukları düzenin kendisine, ailesine sahip çıkmaması onun bütün enerjisi yanına umutlarınıda çalmıştır. Samia öğrencilerini tanıdıkça işin arka planında yatan gerçekleri daha iyi algılamaya başlayacaktır. Mehdi Idir ve Grand Corps Malade’nin yönettiği Öğrenci Ofisi filminin senaryosunuda yazdılar. Zita Hanrot, Liam Pierron ve Soufiane Guerrab’ın oynadığı La vie scolaire’ı 1080p seyredebilirsiniz. La vie scolaire 2019 Türkçe Dublaj izleyeceklere komedi doymuş eğlenceli film olmasını diliyoruz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Öğrenci Ofisi – La vie scolaire 2019
17 izlenme
Okula yeni atanan bir müdür yardımcısının aldığı dikkat sonrası yaşananları içeren La vie scolaire diğer adıyla Öğrenci Ofisi filmi 2019’da çekimleri tamamlanıp geçtiğimiz günlerde Netflix’te vizyon yapmıştır. Paris şehrinde banliyö olarak adlandırılan bir semt olarak bilinen Saint Denis’te okula yeni atanan Samia’yı göreceğiz. Ortaokula gelmesi sonrasında burada tahsis yapan öteki öğretmenler öğrencilerin son derece disiplinsiz […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat