Bir Bilsen – The Half of It

Hata Bildir ×
Okulun akıllı fakat çekingen kızı olan Ellie Chu’nin aşk hikayesini anlatan Bir Bilsen filmi The Half of It adıyla 2020 senesinde Netflix’te vizyon yapmış romantik komedilerden biri olmuştur. Liseye gitmekten olan Ellie derslerinde başarılı bir öğrencidir. Okulun popüler öğrencisi ve bununla birlikte futbol takımı oyuncusu olan Paul, okulun en havalı kızından hoşlanmaktadır. Onu etkileyebilmenin yollarını arayan Paul, Ellie Chu’dan bu konuda yardım istemiştir.

Bir Bilsen izle, Paul’a yardımı kabul etmiş olan Ellie bir vakit sonra kendisinin bile daha bilmediği bir takım gerçekler ile aleyhinde karşıya kalacaktır. Bir yanlamasına kızı etkilemeye çalışan çocuğa muavin olurken bir de sahiden etkilemeye çalıştıkları bu kızdan kendisininde hoşlanmaya başladığını anlar. Kompleks bir hal bölge aşık etme operasyonu gülünç olaylara kapı açmaya başlamıştır. İçten içe el altından sevdiğini farkettiği kıza ikiside varmak için garip yöntemler denemeye başlamışlardır. Alice Wu’nun yazıp yönettiği Bir Bilsen filminde Enrique Murciano, Becky Ann Baker ve Leah Lewis yer alıyor. Son günlerin popüler romantik komedi filmi olan The Half of It yüksek puanıyla uyarı çekiyor. Bir Bilsen 2020 Türkçe Dublaj izleyeceklere keyif alacakları bir film dilemekteyiz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Bir Bilsen – The Half of It
21 izlenme
Okulun akıllı fakat çekingen kızı olan Ellie Chu’nin aşk hikayesini anlatan Bir Bilsen filmi The Half of It adıyla 2020 senesinde Netflix’te vizyon yapmış romantik komedilerden biri olmuştur. Liseye gitmekten olan Ellie derslerinde başarılı bir öğrencidir. Okulun popüler öğrencisi ve bununla birlikte futbol takımı oyuncusu olan Paul, okulun en havalı kızından hoşlanmaktadır. Onu etkileyebilmenin yollarını […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat