Prey 2019,

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Prey 2019 yapımı gizem, dehşet ve macera filmidir. Logan Miller isimli Amerikalı oyuncu ile Kristine Froseth isimli Norveçli aktris ve modelin başrollerini paylaştığı Prey filmi Franck Khalfoun göre yönetilmiştir. Filmin senaristliğini de yapan Khalfoun, senaryoyu ABDli prodüktör ve senaryo yazarı olan David Coggeshall ile hazırlamıştır.

Prey filminde Miller tarafından canlandırılmakta olan Toby karakteri davranışsal olarak rehabilitasyon sebebiyle sözde ıssız olması gereken bir adada bir vakit zaman geçirmesi ve kendini toparlaması için bırakılır. Lise son sınıf öğrencisi olan Toby bu adada yalnız olmadığını anlayacak ve Madeleine ile tanışacaktır. Madeleine ile süre geçirmeye başlayan Toby, geceleri garip bir şeyler olduğunu anlayacak ve Madeleine’in de geceleri acayip ve korkunç şeyler gördüğünü öğrenecektir. Adada geceleri ortaya çıkan ve avlayan dehşet bir şey vardır. Toby ise istemese de bu gizemle karşısında karşıya kalacaktır.

Blumhouse Productions üretim stüdyosunun elinden çıkma olan Prey filminin konusu yukarıda kaladursun, 3.9 olan IMDB puanına ve IMDB’de yazılanlara ve fragman altı yorumlarına bakacak olursak filmin önerildiğini söyleyemeyiz. Çıtır bir film arıyor ve hiç beklentiye girmem diyorsanız 1080p kaliteyle ve altyazı seçeneğiyle birlikte sitemizde bulabilirsiniz.

Prey 2019 Filmi altyazılı izlemek isteyen herkesi sitemizdeki diğer filmlere de bekleriz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Prey 2019,
17 izlenme
Prey 2019 yapımı gizem, dehşet ve macera filmidir. Logan Miller isimli Amerikalı oyuncu ile Kristine Froseth isimli Norveçli aktris ve modelin başrollerini paylaştığı Prey filmi Franck Khalfoun göre yönetilmiştir. Filmin senaristliğini de yapan Khalfoun, senaryoyu ABDli prodüktör ve senaryo yazarı olan David Coggeshall ile hazırlamıştır. Prey filminde Miller tarafından canlandırılmakta olan Toby karakteri davranışsal olarak […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat