Lootcase 2020

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Lootcase izle, 2020 Hint filminde bir bagaj para bulan Nandan’ın başına gelecekleri komedi içinde full hd kalite ile izleyeceksiniz. Yeni vizyona giren komedi tufanı geçirten film Lootcase ile karşınızdayız. Filmin genel anlamda konusunu ele alacak olur isek, standart denecek dek kendi halinde bir yaşam yaşamış Nandan şansın ona gülmesi ile birlikte içi valiz batmış para bulur. Bu gelen para ile hayatı tamamı ile değişen genç adamın umulmadık şeyler başına gelecektir. Bu paranın ardından hiçte istmeyeceği ( Serseri tipli adam, polis memuru ve ölümüne o çantayı isteyen Başkan) vb. kişiler vardır. Bu şart karşısında acaba Nandan ne yapacaktır.

Rajesh Krishnan yönetmenliğinde komediyi sonuna kadar hissedeceğiniz kahkalarla doymuş Lootcase Hint filmi IMDB den 8.0 gibi iyi bir sayı alarak filmi izlemeyenler için merak uyandırıyor.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Lootcase 2020
17 izlenme
Lootcase izle, 2020 Hint filminde bir bagaj para bulan Nandan’ın başına gelecekleri komedi içinde full hd kalite ile izleyeceksiniz. Yeni vizyona giren komedi tufanı geçirten film Lootcase ile karşınızdayız. Filmin genel anlamda konusunu ele alacak olur isek, standart denecek dek kendi halinde bir yaşam yaşamış Nandan şansın ona gülmesi ile birlikte içi valiz batmış para […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat