İhtiyar Delikanlı – Oldboy

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
İhtiyar Delikanlı – OldBoy 1080p izle, Joe suç örgütlerinin eline düşer ve yıllarca hapse konur. Karısı öldürülen yaşlı adam intikam yenini eder. Nasihat film niteliğinde olan başarılı aksiyon filmi OldBoy – İhtiyar Delikanlı ile sizlerleyiz. Korona günlerinde evinizde doyasıya film izleyebilmeniz için bilhassa eklediğimiz filmin konusu ise; elinde olmayan nedenler ile bir örgütünün eline düşen ve yıllarca bir odaya hapsedilen şansız Joe’nin hayatı konu alınıyor. Uzun yıllar karanlık oda da tek başına kalan Joe’ye düşmanları buda yetmez gibi karısının ölümünü bile dalga geçerek söylerler. Uzun vakit geçse de bulunduğu tutsakdan kurtulan adam intikam yemini eder. Oysa geçmişte kaldığı hapis zamanlarında epeyce performansı düşmüştür. Bakalım yaşlı delikanlı öcünü alabilecekmidir.

2003 yılında yayına giren ve konusu ile epeyce dikkatleri üstüne çeken İhtiyar Delikanlı – OldBoy Filmi oldukçe beğenilmiş ve İmdb’den de 5.7 gibi bir puan almıştır.120 dakika sizleri aksiyon sahneleri ile ekranlara kitleyecek olan filmi full hd kalitede izleyebilirsiniz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
İhtiyar Delikanlı – Oldboy
16 izlenme
İhtiyar Delikanlı – OldBoy 1080p izle, Joe suç örgütlerinin eline düşer ve yıllarca hapse konur. Karısı öldürülen yaşlı adam intikam yenini eder. Nasihat film niteliğinde olan başarılı aksiyon filmi OldBoy – İhtiyar Delikanlı ile sizlerleyiz. Korona günlerinde evinizde doyasıya film izleyebilmeniz için bilhassa eklediğimiz filmin konusu ise; elinde olmayan nedenler ile bir örgütünün eline düşen […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat