El Royale’de Zor Zamanlar

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
El Royale’de Kuvvet Zamanlar yapımı 2018 yapımı film, Drew Goddard tarafından yönetilen bir kabahat ve gizem temalı bir film. Orijinal ismi Bad Times beygir the El Royale olan filmin senaristliğini de Drew Goddard yapmış. Ünlüleri buluşturduğu bu filmin ABDli yönetmeni Goddard, meşhur Lost dizisine 3 sene prodüktörlük yapan, tekrar pek çok dizi ve filme senaristlik ve prodüktörlük yapan bir ad.

El Royale’de Güç Zamanlar filminde, gördüğümüz aşina oyunculardan birkaçı ise şöyle: Sinema sektörüne az önce küçücükken 1951 senesinde giren ve yıllar içinde sanatkâr bir oyuncuya dönüşen Jeff Bridges filmin başrolünde papaz Daniel Flynn’i canlandırıyor. Cynthia Erivo Darlene karakterine yaşam verirken, Grinin Elli Tonu serisiyle ününü pekiştiren Dakota Johnson Emily rolünde ve klasikliği sarsılmayan Mad Men dizisinin Don Draper’ı Jon Hamm ise Laramie Seymour Sullivan rolünde oynuyor. Hem Billy Lee karakterine ise Chris Hemsworth’ün yaşam verdiğini görüyoruz ve bir dönem ihtilaflı filmleriyle sinemanın gündemine yerleşik olan Xavier Dolan da filmde görünen isimler aralarında.

Doğrusal düzlemde olmayan öykü anlatımı ve sahneleriyle izleyiciyi filme bağlayan Bad Times beygir the El Royale filminde yaklaşık 1969 yılında, yedi tanıdık olmayan El Royale’de Tahoe Gölü’nün oralardaki yol üstü otelde tesadüfen karşılaşırlar. Bundan Başka her birinin gömülmesi gereken bir sırrı ve karanlık bir geçmişi vardır. Ancak natürel ancak, bu sırlar gömülemeyecek ve bir gece cümbür cemaat kendi rengini muhakkak edecektir.

Bazı izleyicilerin beklediğinden daha iyi çıkmayı başaran El Royale’de Güç Zamanlar filmine bir kısmet verirseniz, El Royale’de Baskı Zamanlar 1080p Türkçe Dublaj izleyicilerimize keyif alacakları bir film seyri diliyoruz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
El Royale’de Zor Zamanlar
11 izlenme
El Royale’de Kuvvet Zamanlar yapımı 2018 yapımı film, Drew Goddard tarafından yönetilen bir kabahat ve gizem temalı bir film. Orijinal ismi Bad Times beygir the El Royale olan filmin senaristliğini de Drew Goddard yapmış. Ünlüleri buluşturduğu bu filmin ABDli yönetmeni Goddard, meşhur Lost dizisine 3 sene prodüktörlük yapan, tekrar pek çok dizi ve filme senaristlik […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat