Usta ೨೦೧೯ ipucu

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Yajamana izle, Darshan Thoogudeep’un başrolünde olduğu 2019 Hint Filmini sitemizden Türkçe altyazılı full hd kalitede izleyebilirsiniz. Nedense bende Hint filmlerinin yeri defalarca farklıdır. Heleki aksiyon olursa tadından yenmez. Acilen ise sırada 2019 da yayınlanan ve bütün tamına 2 saat 44 dakika sıkılmadan izleyebileceğiniz Hint filmi Yajamana filmi var. Konusuna değinecek olursak, Hindistan’da yaşamış Krishna adındaki genç adam, orada epeyce saygı duyulan ve her yıl yapılan petrol çıkartmasının kalbindeki yer Hulidur’ga şehrinde yaşıyor. Bir vakit daha sonra para babası bir meslek adamı oradaki bir takım durumları değişirip kendi aleyhine çevirmek ister ama, orada genç adam Krishna bu koşul aleyhinde pek sessiz kalmaz ve kıyasıya bir arbede yaşanır. Yajamana Türkçe’de karşılığı Sahip anlamına gelmektedir.

Darshan Thoogudeep’un başrolunde olan bu aksiyon doymuş Hint Filmi Yajamana izlemenizi öğüt ettiğim filmler aralarında yerini aldı. IMDB den 6.8 puan bölge bu film ile epeyce iyi zaman geçirebilirsiniz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Usta ೨೦೧೯ ipucu
55 izlenme
Yajamana izle, Darshan Thoogudeep’un başrolünde olduğu 2019 Hint Filmini sitemizden Türkçe altyazılı full hd kalitede izleyebilirsiniz. Nedense bende Hint filmlerinin yeri defalarca farklıdır. Heleki aksiyon olursa tadından yenmez. Acilen ise sırada 2019 da yayınlanan ve bütün tamına 2 saat 44 dakika sıkılmadan izleyebileceğiniz Hint filmi Yajamana filmi var. Konusuna değinecek olursak, Hindistan’da yaşamış Krishna adındaki […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat