Web Analytics

Kara Noel – Kara Noel 2019

Kaynak 1
Hata Bildir ×
Mezuniyet partisi çalışmalarına başlayan kızları öldürmeye başlayan maskeli bir katilin konu alındığı Kara Noel filmi diğer ismiyle Black Christmas 2019 senesinde dehşet ve gerilim yapımı olarak ABD sinemalarında vizyon yapmıştır. Hawthorne Koleji isimli kolej araya giren tatilin heyecanıyla beraber ağırbaşlı bir hal almaya başlamıştır. Bunun fırsat bilen Mu Kappa Epsilon olarak bilinen kız kardeşler parti için süslemelere ve hazırlıklara başlangıç kararı alırlar. Riley Stone ve atletik bir yapıya sahip olan kardeşi Marty yanların diğer arkadaşları Kris ve Jesse’yi alarak işe koyulurlar.

Sonbahar dönemine yaklaşan üniversite için özenle hazırlanmış iyi bir parti olmasını istemektedirler. Fakat onlar parti hazırlığı içerisindeyken meçhul siyah maskeli bir sapık kızları teker teker öldürmeye başlamıştır. Her geçen sürede ölümlerin sayısı arttıkça etrafta bulunan erkeklere güvenme konusunda tereddütleri artmıştır. Hatta işin boyutu büyümüş, Nate ve Landon isimli yeni sevgililerine bile güvenememektedirler. Daha da ileriye gidip üniversitenin profesörü olan Gelson’a bile şüpheyle yaklaşmaktadırlar. Oysa onların kendilerini kurban sıfatına sokmaya hiç niyetleri yoktur. Sophia Takal’nın yönettiği Kara Noel filminin senaryosunu April Wolfe yazmıştır. Imogen Poots, Aleyse Shannon ve Lily Donoghue oyuncu kadrosunda yer almaktadır. Black Christmas 2019 Full Altyazılı izleyenlere gerilimli seyirler dileriz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Kara Noel – Kara Noel 2019
15 izlenme
Mezuniyet partisi çalışmalarına başlayan kızları öldürmeye başlayan maskeli bir katilin konu alındığı Kara Noel filmi diğer ismiyle Black Christmas 2019 senesinde dehşet ve gerilim yapımı olarak ABD sinemalarında vizyon yapmıştır. Hawthorne Koleji isimli kolej araya giren tatilin heyecanıyla beraber ağırbaşlı bir hal almaya başlamıştır. Bunun fırsat bilen Mu Kappa Epsilon olarak bilinen kız kardeşler parti […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat