Fatima 2020 Dramları

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Fatima izle, 2020 Polonya yapımı dram kategorisindeki filmde üc çobanın yaşadıkları beyaz perde de, Tavsiye Filmini full hd izleyebilirsiz. Dram severler için yep yeni 2020 yapımı Fatima Filmi ni sizler için yayınlıyoruz. Filmin konusuna gelecek olursak, ismini Polanyanın Faitma şehrinden alan filmde yaşanan dramatik konular ele alınıyor. Şehirde oldukça genç yaşlarda olan üç çoban Meryem Ana’nın iman doymuş tarihi her ne dek dönemin hükümetini kızdırsa da film uyarlanarak sinemaya girme hakkı kazanmıştır.

2020 Polonya yapımı film İMDB den 6.5 gibi hatrı sayılır bir puan almıştır. 113 dakika süren öğüt film niteliğindeki Fatima Filmi MArco Pontecorvo yönetmenliğinde bence izlenmeye bir film olduğunu çok belirli ediyor.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Fatima 2020 Dramları
49 izlenme
Fatima izle, 2020 Polonya yapımı dram kategorisindeki filmde üc çobanın yaşadıkları beyaz perde de, Tavsiye Filmini full hd izleyebilirsiz. Dram severler için yep yeni 2020 yapımı Fatima Filmi ni sizler için yayınlıyoruz. Filmin konusuna gelecek olursak, ismini Polanyanın Faitma şehrinden alan filmde yaşanan dramatik konular ele alınıyor. Şehirde oldukça genç yaşlarda olan üç çoban Meryem […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat