Tehlikeli Yalanlar

Reklamı Geç
Hata Bildir ×
Zengin bir adam için bakıcılık yapmakta olan Katie’nin yaşadığı gerilimi konu alan Dangerous Lies filmi 2020’de gösterim yapmış Netflix yapımları arasına giriş yaptı. Baktığı zenginin kişinin umulmadık bir şekilde ani ölümü sonrası Katie’de dahil herkes şok uğramıştır. İşin yıkıntıilginç tarafı tüm mirasını kendisine bakıcılık yapan kadına bırakmış olmadısıdır. Fazla müthiş bir servet sahibi olan bu kişinin niçin kendisine bunun yaptığına anlam verememiştir.

Dangerous Lies izle, aradan artı bir süre geçmeden bu servetin kendisine getirdiği bazı karanlık sırlarla tanışmaya başlayacaktır. Aniden hayatta kalması için girdiği karanlık oyunlar ve aldatmacalarla doymuş bir bulmacanın ortasında bulur kendisini. Canice ağının içerisine doğru çekildiğini anlayan kadın sevdiği insanların bile güdülerini denetlemek zorunda kalacaktır. Michael Scott’ın yönettiği Dangerous Lies’ın senaryosunu David Golden ele aldı. Jamie Chung, Sırça Gigandet ve Sasha Alexander’ın rol aldığı yapımı dublajlı seyredebilirsiniz. Dangerous Lies 2020 Türkçe Dublaj Full izleyecek herkese neşeli gerilim seyri diliyoruz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Tehlikeli Yalanlar
32 izlenme
Zengin bir adam için bakıcılık yapmakta olan Katie’nin yaşadığı gerilimi konu alan Dangerous Lies filmi 2020’de gösterim yapmış Netflix yapımları arasına giriş yaptı. Baktığı zenginin kişinin umulmadık bir şekilde ani ölümü sonrası Katie’de dahil herkes şok uğramıştır. İşin yıkıntıilginç tarafı tüm mirasını kendisine bakıcılık yapan kadına bırakmış olmadısıdır. Fazla müthiş bir servet sahibi olan bu […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat