Rupture – Kırılma 2016

Reklamı Geç
Hata Bildir ×
Gizemi çözülemeyen bir kabahat teşkilatı tarafından kaçırılan kadının hayatta kalma mücadelesini anlatan Rupture filmi 2016 senesinde Kırılma adıyla ülkemizde vizyon yaptı. Renee adlı kadın bir çocuk sahibi bekar bir annedir. Asi bir çocuk olan Evan ile beraber ev hapsi gözetiminde olduklarının haberdar değildirler. Aile hakkında tüm bilgileri toplayan bakımlı bir örgütün amacını birincil ilk olarak anlayamıyorsunuz.

Rupture izle, izlenmeden sonradan Renee’nin tekrar acayip bir şekilde yaptığı trafik kazası sonrası kaçırıldığını göreceksiniz. Deney gerçekleştirmek için psikosomatik teknikler uygulanarak bir laboratuvarda tutulmaktadır. Üstün teknolojik araçlar kullanan bu kişilerin kimlikleri gizlidir. iyice niyetlerinin deney dışarıda ne olduğunu kavramak ve hayatta kalabilmek için Renee savaşmaya başlayacaktır. Burada şiddetli işkencelere maruz kalarak gizemli bir organizasyonun üstünde yaptığı deneylere dayanmak zorunda kalmıştır. Ona enjekte edilen bir kimyasal ile korkunç psikolojik durumlarla karşı karşıa kalacaktır. Steven Shainberg’in yönettiği Kırılma filmini Brian Nelson ile birlikte senaryoya döktüler. Noomi Rapace, Peter Stormare ve Kerry Bishé’in oynadığı Rupture’yi türkçe dublaj izleyin. Kırılma 2016 Filmi izleyeceklere gerilim dozu yüksek bir seyir dileriz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Rupture – Kırılma 2016
33 izlenme
Gizemi çözülemeyen bir kabahat teşkilatı tarafından kaçırılan kadının hayatta kalma mücadelesini anlatan Rupture filmi 2016 senesinde Kırılma adıyla ülkemizde vizyon yaptı. Renee adlı kadın bir çocuk sahibi bekar bir annedir. Asi bir çocuk olan Evan ile beraber ev hapsi gözetiminde olduklarının haberdar değildirler. Aile hakkında tüm bilgileri toplayan bakımlı bir örgütün amacını birincil ilk olarak […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat