Rec 1 Ölüm Çığlığı 2007

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Başrollerini Manuela Velasco ve Ferrán Terraza’nın paylaşmış olduğu Rec (2007) filmi, filmin yazarı ve yönetmeni olan Jaume Balagueró tarafından yapılmıştır. İzleyicilerin epeyce beğenmiş olduğu bu film, 2007 yılında çekilmiş bir İspanya filmidir. İçeriğinde konsept olarak nefret edilen şey öğelerini temel almıştır. Film, gerek konusu, lüzum atmosferi ve gerekse de sıra dışı hikâyesiyle, her izleyici üstünde oldukça manâlı etkiler yaratmıştır.
Bu bakımdan, yapılan korku filmleri aralarında en başarılı olanlardan biri olarak film dünyasında iyi bir yer edinmiştir. yaklaşık olarak 78 dakikalık bir film olan Rec, hasılat bakımından da oldukça iyi neticeler elde edilmesini sağlamıştır. Bütçe olarak 1,5 milyon doların harcandığı film, 32,5 milyona yakın bir hasılat elde etmiştir. Gerilim ve dehşet dalında hala en başarılı filmler arasında gösterilmektedir.

Filmin Konusu

Rec (2007) filmi, konusuyla epeyce etkileyici bir senaryoya sahiptir. Filmde bir TV muhabiri olan genç yaştaki Angela, haber kameramanı olan Pablo ile bir program yapmaktadırlar. Bu programın esas teması itfaiyeciler üzerinedir. Programın rutin gidişatını bozan sıra dışı bir telefon alırlar. Olaylar da bütün bu noktada başlamaya hazırlanmış bir duruma kazanç.
Gelen telefonda yaşlı bir kadının, kötü bir ev kazası geçirdiğine karşın bir ihbar bildirilir. Bunun üzerine harekete geçen itfaiyecilerle birlikte Angela ve Pablo da beraber giderler. Olayın yaşandığı evde harika çığlık sesleri duyulmaya başlar. Olayın karanlığı da derhal burada başlayacaktır…

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Rec 1 Ölüm Çığlığı 2007
16 izlenme
Başrollerini Manuela Velasco ve Ferrán Terraza’nın paylaşmış olduğu Rec (2007) filmi, filmin yazarı ve yönetmeni olan Jaume Balagueró tarafından yapılmıştır. İzleyicilerin epeyce beğenmiş olduğu bu film, 2007 yılında çekilmiş bir İspanya filmidir. İçeriğinde konsept olarak nefret edilen şey öğelerini temel almıştır. Film, gerek konusu, lüzum atmosferi ve gerekse de sıra dışı hikâyesiyle, her izleyici üstünde […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat