9 Kere Leyla 2020

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
9 Defa Leyla izle, Sanatçı oyuncuların bulunduğu 2020 Netflix yapımı filmde terapistlerine aşık olan adam alçak planlar yapacak. Filmi Full HD izleyebilirsiniz. Ilgiyle beklenen Netflix’in yerli yapımı filmi 9 Defa Leyla vizyona girdi. Haluk Bilginer, Elçin Sangu ve Demet Akbağ gibi artist oyuncuların olduğu filmin konusu ise şu şekildedir. Filmde, oldukça sınırları olan Leyla ile kocası uzun senelerdir izdivaç sürdürmektedir. Ancak bir gün uzun zamandır terapistleri olan kadına adamın aşık olması ile bazı cinayet planları başlar. Ve akabinde bizleri komedi batmış anlar beklemektedir. Sanatkâr oyuncular fiilen isimlerine yakışır film çıkartmışlar.

2020 yılına efsane bir antre yapan 9 Kere Leyla Filmi izleyicileri ile buluştu. Yönetmenliğini ve senaristliğini Ezel Akay’ın yaptığı komedi filmi, İMDB’den 6.6 puan almıştır. Full iyi seyirler diler.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
9 Kere Leyla 2020
19 izlenme
9 Defa Leyla izle, Sanatçı oyuncuların bulunduğu 2020 Netflix yapımı filmde terapistlerine aşık olan adam alçak planlar yapacak. Filmi Full HD izleyebilirsiniz. Ilgiyle beklenen Netflix’in yerli yapımı filmi 9 Defa Leyla vizyona girdi. Haluk Bilginer, Elçin Sangu ve Demet Akbağ gibi artist oyuncuların olduğu filmin konusu ise şu şekildedir. Filmde, oldukça sınırları olan Leyla ile […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat