Greta

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
2018 yapımı gizem ve gerilim filmi olan Greta filmi Isabelle Huppert ile Chloë Grace Moretz isimlerinin başrolde oynadığı bir yapım. Bazı yerlerde The Widow olarak da geçen film Neil Jordan göre yönetilmiş. Greta filminin senaryosu da Neil Jordan ile Ray Wright kadar ortak yazılmış.

IMDB’den 6 puan alan Greta filminde Greta Hideg karakterini Isbelle Huppoert canlandırıyor. Yine filmin esas karakterlerinden France McCullen’ı ise Moretz canlandırıyor. Filmde Frances’ın keza en yakın arkadaşı keza de ev arkadaşı olan Erica Penn karakterini ise Maika Monroe canlandırıyor.

Greta filminde Frances bir gün metroyla sırası gelmişken bırakılmış bir çanta görüyor ve çantanın içindekilere bakıp çantanın sahibine ulaşmaya çalışıyor. Greta Hideg isminde Fransız bir kadına ait olan bu çantayı adrese götüren Frances evde kimseyi bulamıyor. gerçi yeniden denemek için çantayı saklamaya devam ediyor. daha sonra adrese yeniden giden Frances bu sefer Greta’yı evde buluyor ve çantasını veriyor. Greta fazla teşekkür edip kahve ısmarlamak istiyor. Kocasının çok önce öldüğünü de kızı Nicole’un da Paris’te yaşadığını söyleyen Greta’nın yalnızlığını Frances ayrım edince ona köpeği konusunda ve diğer şeyler konusunda destek etmeyi öneriyor. Greta ile Frances yavaş yavaş arkadaşlık ilişkisi geliştirmeye başlıyor. Frances yakın zaman önce annesini kaybettiği için Greta’yı bir nevi annesi yerine koyuyor. Ancak bir gün Greta’nın evindeyken bir dolabı açıyor ve metroda bulduğu çantanın içindekilerle birlikte birbirinin aynısı olan kopyalarını buluyor ve üstlerine yapıştırılan etiketleri görüyor. Bir etiketin üstünde ise kendi adı ve numarası yazıyor. Sakince izin isteyen ve evden çıkan Frances yeniden Greta’yı görmek istemese de Greta Frances’in peşini bırakmıyor. Frances’ı korkutma etmek adına ise konut arkadaşı Erica’yı takip ediyor ve fazla daha fazlasını yapıyor.

Greta altyazılı 1080p film izleyicilerine iyi seyirler diliyoruz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Greta
14 izlenme
2018 yapımı gizem ve gerilim filmi olan Greta filmi Isabelle Huppert ile Chloë Grace Moretz isimlerinin başrolde oynadığı bir yapım. Bazı yerlerde The Widow olarak da geçen film Neil Jordan göre yönetilmiş. Greta filminin senaryosu da Neil Jordan ile Ray Wright kadar ortak yazılmış. IMDB’den 6 puan alan Greta filminde Greta Hideg karakterini Isbelle Huppoert […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat