Şeytanı tuzağa düşürdüm

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
I Trapped the Devil isimli gizem ve dehşet filmi 2019 yapımıdır. Josh Lobo tarafından yazıp yönetilen I Trapped the Devil filmi bir saat yirmi dakika süren bir üretim. Josh Lobo sektöre birincil girişini bu filmle yaptı. Yani Lobo ilk defa yönetmenlik ve senaristlik yapıyor.

I Trapped the Devil isimli dehşet ve gerilim filminin başrollerinde Scott Poythress, AJ Bowen ve Susan Burke gibi isimler yer alıyor. Scott Poythress, Steve isimli karaktere hayat verirken, AJ Bowen Matt isimli rolde yer alıyorr ve Burke ise Karen karakterini canlandırıyor.

I Trapped the Devil filmi konusunda ise Noel zamanı Matt ve eşi Karen’in, Matt’in erkek kardeşi Steve’in evine bir sürpriz yapıp gelerek tatili beraber geçirmeleriyle olaylar başlıyor. Noel normalde rahat ve neşelendirici bir aile birlikteliği yaşanması bir zamanken Matt’in olağandışı kardeşi Steve ile olaylar bambaşka gelişiyor. Çift, Steve’in yanına habersiz geldiğinde mutlu bir şekilde karşılanmak yerine dehşet bir sürprizle karşılaşıyor. Çünkü Steve, bodrumuna bir adam hapsetmiş. Bundan Başka bodruma kilitlediği adamın herhangi bir adam değil, şeytanın kendisinden başka biri olmadığına inanıyor.

Bir milyon dolar bütçeyle çekilmiş, taze yönetmen filmi I Trapped the Devil filmi izleyicileri için hoş bir gerilim seyri dileriz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Şeytanı tuzağa düşürdüm
12 izlenme
I Trapped the Devil isimli gizem ve dehşet filmi 2019 yapımıdır. Josh Lobo tarafından yazıp yönetilen I Trapped the Devil filmi bir saat yirmi dakika süren bir üretim. Josh Lobo sektöre birincil girişini bu filmle yaptı. Yani Lobo ilk defa yönetmenlik ve senaristlik yapıyor. I Trapped the Devil isimli dehşet ve gerilim filminin başrollerinde Scott […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat