Yüksek ve Alçak High and Low 1963

Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Yüksek ve Hain izle, 1963 Japonya yapımı High and Low filminde, zor dönemlerden geçen Bay Gondo’nun başına olmadık işler gelecektir. Filmi Altyazılı izleyiniz. Bazı eski filmler vardır fakat yani aradan 50 sene geçsede insanın halen izleyesi geliyor. Buna en iyi misal filmlerden birisi de Yüksek ve Alçak – High and Low dur. Filmin konusu, meslek adamı olan ve çok büyük bir kundura şirketinde hissedar olan Bay Gondo adındaki adam, yıllardan beri emek verdiği dişinden tırnağından artdırarak yağtığı bütün yatırımları şirketteki en büyük işveren yapabilmek için şirkete yatırır. Evini bile hipotek gösteren meslek adamı, bu riskli işlem esnasında kendisinin olduğu düşünülen ancak kendisinin olmayan bir çocuğu kaçıran hırsız kadar bu baskı döneminde fidye istenir. Bu şart karşında acaba genç meslek adamımız ne yapacaktır. İzleyip görebilirsiniz.

1963 yılında drama ve aksiyon olarak sinemaya giren Japonya yapımı Yüksek ve Alçak (High and Low) filmi İMDB den 8.4 puan alarak bir çok ödülü de Akira Kurosawa yönetmenliğinde alma hakkı kazanmıştır.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Yüksek ve Alçak High and Low 1963
19 izlenme
Yüksek ve Hain izle, 1963 Japonya yapımı High and Low filminde, zor dönemlerden geçen Bay Gondo’nun başına olmadık işler gelecektir. Filmi Altyazılı izleyiniz. Bazı eski filmler vardır fakat yani aradan 50 sene geçsede insanın halen izleyesi geliyor. Buna en iyi misal filmlerden birisi de Yüksek ve Alçak – High and Low dur. Filmin konusu, meslek […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat