21 Köprü 2019

Kaynak 1
Hata Bildir ×
21 Bridges filmi 2019 yılında ülkemizde vizyona girmiştir. 21 Bridges filminin yönetmen koltuğunda Game of Thrones’in de yönetmenliği yapan Brian Kirk oturmaktadır. Filmin senaristliğini ise Adam Mervis ve Matthew Michael Carnahan üstlenmiştir.

21 Bridges filminin başrollerini Avengers: Ebediyet Savaşı, Black Panther, Mısır’ın Tanrıları ve Kralın Mesajı filmlerinden tanıdığımız Chadwick Boseman, G.I. Joe: Kobra’nın Yükselişi, Belirgin Nişancı, Bir dilim kabahat ve Kayıp Kent Z filmlerinden tanıdığımız Sienna Miller, Whiplash, Juno, Aşıklar Şehri ve Örümcek Adam filmlerinden tanıdığımız J.K. Simmons, Race, Sokağın Dili Olsa, Bağımsızlık Yürüyüşü ve Across the Line filmlerinden tanıdığımız Stephan James, X-Men Başlangıç: Wolverine, Battleship, John Carter: İki Dünya Aralarında ve The Covenant filmlerinden tanıdığımız Taylor Kitsch, Prenses ve Kurbağa, Ysşıyorlar, The Thing ve Armageddon filmlerinden tanıdığımız Keith David, Syriana, Cennetin krallığı, Derin Sular ve Ateş krallığı filmlerinden tanıdığımız Alexander Siddig, The Looming Tower, Boardwalk Empire ve İrlandalı filmlerinden tanıdığımız Louis Cancelmi, Aç Kalpler, Casus Salt ve Sen filmlerinden tanıdığımız Victoria Cartagena, Chicago Fire ve Blue Bloods filmlerinden tanıdığımız Morocco Omari ve Evil, Velvet Buzzsaw ve Prodigal Son filmlerinden tanıdığımız Chris Ghaffari paylaşmaktadır.

Filmde Andre Davis karakterine Chadwick Boseman, Frankie Burns karakterine Sienna Miller, Captain McKenna karakterine J.K. Simmons, Michael karakterine Stephan James, Ray karakterine Taylor Kitsch, Deputy Chief Spencer karakterine Keith David, Adi karakterine Alexander Siddig, Bush karakterine Louis Cancelmi, Yolanda karakterine Victoria Cartagene, Hawk karakterine Gary Carr, Deputy Mayor Mott karakterine Morocco Omari ve Brad Gales karakterine Chris Ghaffari yaşam vermiştir.

Genç Andre Davis görevi esnasında öldürülen babasının cenazesine katılır ve yıllar daha sonra NYPD için çalışan başarılı bir polis olur. Kazandığı ünden rahatsızlık duysa da David polis katillerini avlamak ve onları öldürmek konusunda ün kazandı. Bir uyuşturucu soygunu sırasında hırsızlar umduğundan daha fazla uyuşturucuyla karşılaşınca durum yerine gelen polislerle arasında çatışma çıkar. Bu davaya başarılı dedektif David atanır. Suçluların yakalanması için Manhattan’ın kapatılmasını isteyen ve bunun için 21 köprünün kapatılmasını karşılayan David ve ortağının suçluları yakalamak için kısıtlı zamanları vardır.

Aksiyon, kabahat ve dram türü film severlerin beğeneceği 21 Bridges filmini mutlaka izleyiniz. 21 Bridges 2019 Türkçe Altyazılı 1080p izleyenler güzel seyir keyfi dileriz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
21 Köprü 2019
11 izlenme
21 Bridges filmi 2019 yılında ülkemizde vizyona girmiştir. 21 Bridges filminin yönetmen koltuğunda Game of Thrones’in de yönetmenliği yapan Brian Kirk oturmaktadır. Filmin senaristliğini ise Adam Mervis ve Matthew Michael Carnahan üstlenmiştir. 21 Bridges filminin başrollerini Avengers: Ebediyet Savaşı, Black Panther, Mısır’ın Tanrıları ve Kralın Mesajı filmlerinden tanıdığımız Chadwick Boseman, G.I. Joe: Kobra’nın Yükselişi, Belirgin […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat