Bataklığın Sessizliği

Hata Bildir ×
Yazarlık yapmakta olan bir adamın yolsuzluk araştırması ve hakiki arasında kalmasını anlatan The Silence of the Marsh diğer ismiyle El silencio del pantano 2019’da Netflix’te gösterim yapan gerilim filmi olmuştur. İspanya’nın doğusunda bulunan Valencia şehrinde Q isimli eski gazete yazarı kabahat romanı yazarına dönüşmeye başlamıştır. Hayranlarının büyük saygısını kazanmış olan Q diğer taraftan yeni hikayesini yazabilmek için çalışmalarını yürütmektedir. Serinkanlı bir psikopatın karakterinden esinlenip, duygulardan ve empatiden mahrum aynı zamand küçük kardeşi Nacho ile problemli bir mantıksal bağ yazmaktadır.

The Silence of the Marsh izle, ayrıca bir taksi şöförünün öldürülmesi olayını inceledikten daha sonra Valencia Üniversitesinde ve eski bir politikası olan Ferrán Carretero’nın yaptığı yolsuzlukları araştırarak yeni bir kitap üzerine çalışmaktadır. Bu hikaye Q’yu Valencia’nın dışarılarında fakir bir kasabaya değin sürükleyecektir. Fakat incelemeler üzerinde artık neyin reel neyin kurgu olduğu onunda kafasını karıştırmaya başlar. 2019’un İspanya gerilim yapımları aralarında olan The Silence of the Marsh’ın yönetmeni Marc Vigil olmuştur. Carlos de Pando ve Epilepsi Antuña, Juanjo Braulio’nın senaryosunu yazdığı El silencio del pantano altyazılı seyredebilirsiniz. The Silence of the Marsh 2019 izleyeceklere hoş bir film dileriz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Bataklığın Sessizliği
21 izlenme
Yazarlık yapmakta olan bir adamın yolsuzluk araştırması ve hakiki arasında kalmasını anlatan The Silence of the Marsh diğer ismiyle El silencio del pantano 2019’da Netflix’te gösterim yapan gerilim filmi olmuştur. İspanya’nın doğusunda bulunan Valencia şehrinde Q isimli eski gazete yazarı kabahat romanı yazarına dönüşmeye başlamıştır. Hayranlarının büyük saygısını kazanmış olan Q diğer taraftan yeni hikayesini […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat