Web Analytics

Asker Baba Oğul 2020 Netflix

Hata Bildir ×
Father Soldier Son izle, 2020 netflix filmi hakiki bir hayattan esinlenerek belgesel tadında sizler için sitemizde full hd sizler için yayınlandı. Belgeli tarzında hazırlanan Netflix ‘in 2020 yapımı savaş filmi Father Soldier Son belgeli tadında sizler için hazırladık ve sitemizde yayınladık. Filmin konusuna gelecek olur isek , gerçek bir yaşam hikayesini beyazparde de görüyoruz. Yıllardan Beri Ülkesinden uzakda Afganistan’da savaşta olan genç ve açgözlü asker umulmadık şekilde yaralanır ve evine döner. Onu senelerdir baab hasreti ile bekleyen çocukları, oldukça mutludur. Askerin 10 yıl her tarafında verdiği emek ve fedakarlıkları bölge belgesel tadındaki bu filmi izlemenizi kuvvetle tavsiye ediyorum.

Sizleri 1.5 saat ekrana kilitleyeceğini düşündüğüm drama belgeseli, Father Soldier Son Catrin Einhorn yönetmenliğinde epeyce uyarı çekiyor. Full sizlere iyi seyirler diler.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Asker Baba Oğul 2020 Netflix
45 izlenme
Father Soldier Son izle, 2020 netflix filmi hakiki bir hayattan esinlenerek belgesel tadında sizler için sitemizde full hd sizler için yayınlandı. Belgeli tarzında hazırlanan Netflix ‘in 2020 yapımı savaş filmi Father Soldier Son belgeli tadında sizler için hazırladık ve sitemizde yayınladık. Filmin konusuna gelecek olur isek , gerçek bir yaşam hikayesini beyazparde de görüyoruz. Yıllardan […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat