Capone 2020

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Capone filmi, Fonzo olarak da tanıdık, 2020 yapımı bir yaşam öyküsü ve kabahat filmi olarak karşımıza çıkıyor, 1900’lü yıllarda Amerika’nın en meşhur mafya liderlerinden biri olan Al Capone’nin hayatının öyle bilinmeyen kesitlerini anlatan bir film.

Capone filminde Al Capone’in hayatına bir gösterme sunulmasından ziyade filmin en göze çarpan yanı ise Capone’u başarılı oyuncu Tom Hardy’nin canlandırıyor olması. Keza yönetmen hem senaryo yazarı koltuğunda Josh Trank’in oturduğu Capone filmi, Al Capone’un görkemli zamanlarını değil, ödenti kaçırma sebebiyle girdiği hapiste kaldığı 10 yılın ardındaki Florida’da yaşamaya başlaması ve 47 yaşındayken sıkı savunma hastalığının başlamasıyla birlikte yaşadıklarını anlatıyor. Capone, demans hastalığı sırasında hakim geçmişinin anılarıyla başa çıkmaya çalışıyor.

Daha önce de Capone’un hayatına odaklanan biyografik filmler çekilmiş olsa da yaşantısının ileri dönemlerinin anlatıldığı film mevcut yok. Tom Hardy’nin yorumuyla izleyebileceğiniz Capone 2020 filminde Tom Hardy’nin yanı sıra, Mae rolünde Linda Cardellini ve Johnny rolünde ise Matt Dillon’ı izliyoruz.

Scarface lakaplı Al Capone’yi Tom Hardy performansıyla izlemek isteyen herkesi, Capone 2020 Türkçe Altyazılı izlemeye gösteri ediyoruz.

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Capone 2020
58 izlenme
Capone filmi, Fonzo olarak da tanıdık, 2020 yapımı bir yaşam öyküsü ve kabahat filmi olarak karşımıza çıkıyor, 1900’lü yıllarda Amerika’nın en meşhur mafya liderlerinden biri olan Al Capone’nin hayatının öyle bilinmeyen kesitlerini anlatan bir film. Capone filminde Al Capone’in hayatına bir gösterme sunulmasından ziyade filmin en göze çarpan yanı ise Capone’u başarılı oyuncu Tom Hardy’nin […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Kaptan, 1 ay önce
HANİ HALK ARASINDA BİR LAF VARDIR ON NUMARA BEŞ YILDIZ 10/10 VERDİM Vatanım diye Bizim dilimizde diypr Kelimede değilde ne anlamamız gerekiyor onu anlamak lazım bu kadar gerçekçi bu kadar doğru sözler çok şey katıyor hele halk unutkandır diyor bunu bağırarak EVEEET dedim. Her vatandaş kendi ülkem diyorsa hangi parti hangi din hangi ırk hangi meshep olursa bu ayyıldız için bu vatan için binlerce yıldır bizim olan bu vatan için milli olalım
Reklamı Kapat