Web Analytics

Shakuntala Devi 2010 ipucu

Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Shakuntala Devi izle, Meşhur matematikci olan kadının dram dolu yaşam hikayesi olan 2020 Hİnt filmini donma sorunu olmadan Full hd izleyebilirsiniz. Drama kategorisinde en iyilerden denecek Hint Filmi Shakuntala Devi filmi konusu, Dünya’ca meşhur marka yapmış bir matematikci olan Shakuntala Devi hayatı kendi çağında kendi imklanları ile yürütmektedir. Bu başarıların arkadasında mutlak fazla emeği olan kadın bazı durumlar çerçevesinde zor durumda kalsa da bu durumdan çıkmayı başarıyor. Ona iltifat edenlerin ana amaçlarını bilen ama bulunduğu yoldan asla vazgeçmeyen akıllı bayan keza Anu adındaki kızı ile de bazı durumlar yaşayacaktır.

Hindistan 2020 yapımı olan bu başarılı drama filmi 127 dakika sürmektedir. Anu Menon yönetmenliğinde İMDB den 6.4 puan alan Shakuntala Devi Hİnt filmi sizler için sitemizde yer verdik. Şen izlemeler dileriz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Shakuntala Devi 2010 ipucu
44 izlenme
Shakuntala Devi izle, Meşhur matematikci olan kadının dram dolu yaşam hikayesi olan 2020 Hİnt filmini donma sorunu olmadan Full hd izleyebilirsiniz. Drama kategorisinde en iyilerden denecek Hint Filmi Shakuntala Devi filmi konusu, Dünya’ca meşhur marka yapmış bir matematikci olan Shakuntala Devi hayatı kendi çağında kendi imklanları ile yürütmektedir. Bu başarıların arkadasında mutlak fazla emeği olan […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat