Köy – The Village 2004

Reklamı Geç
Hata Bildir ×
Sevgi dolu tek görüntü çizen köyün gerçekten ormanın derinliklerinde yaşan yaratıklarla yüzleşmesini anlatan Köy filmi The Village isimiyle 2004’te vizyon yapmış gerginlik filmi olmuştur. Dıştan bakıldığında herşeyin yolunda gibi göründüğü bu köy içerisinde doğrusu kişiler korku içerisinde yaşamaktadır. Gitmelerinin yasak bulunduğu tek ormanın içerisinde kimi yaratıkların bulunduğu bilinip insanların gitmesi yasaklanmıştır. Lakin buraya gitmeyi kafasına koyan tek erkek merakını gizli tutamamaz.

Köy peşine düşüp takip et, Pennsylvania’nın ıssız tek yerleşkesi olarak umulan bu yerde hadiseler karışacaktır. Köy kere katı kaideler zarfında yönetilmektedir. Sınırların ve duvarların aşılması kesinlikte yasaktır ve ormana girmekte. Lucius ve Ivy’nin aralarında yaşanan aşk ile işler değişmye başlamıştır. Lakin ilerleyen hadiseler aleyhinde Lucius’a yardım edilmezse yaşamını kaybedecektir. M. Night Shyamalan’nın yazıp yönetmekte olduğu The Village filminde Bryce Dallas Howard, Joaquin Phoenix ve Adrien Brody oynamaktadır. Köy 2004 Full HD izleyeceklere hoş tek gerginlik ve gizem film seyri diliyoruz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Köy – The Village 2004
21 izlenme
Sevgi dolu tek görüntü çizen köyün gerçekten ormanın derinliklerinde yaşan yaratıklarla yüzleşmesini anlatan Köy filmi The Village isimiyle 2004’te vizyon yapmış gerginlik filmi olmuştur. Dıştan bakıldığında herşeyin yolunda gibi göründüğü bu köy içerisinde doğrusu kişiler korku içerisinde yaşamaktadır. Gitmelerinin yasak bulunduğu tek ormanın içerisinde kimi yaratıkların bulunduğu bilinip insanların gitmesi yasaklanmıştır. Lakin buraya gitmeyi kafasına […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat