Testere 3 – Testere III 2006

Kaynak 1
Hata Bildir ×
Kendine özgü kitlesi oluşan Testere serisi 3. Filmi ile ekranlara geliyor. Filmin meraklısı için ekranlara gelen filmde yeniden etrafa dehşet saçılıyor. 3 Kasım 2006 yılında vizyona giren film dehşet türünün en iyi örnekleri aralarında yer alıyor. Testere (2006), başlangıç hafta sonunda 30 milyon dolar kar yapan sevilen filmlerden biri olmayı başardı.

Nefret Edilen Şey veren içeriği ile birincil filminden itibaren merak konusu olan Testere, üçüncü filminde de oldukça pozitif izleyici kitlesine ulaşmayı başardı. Asla unutulamayacak olan katil Jigsaw, son bölümde polislerin elindedir. Ama böyle bir katili esir yapmak pek da kolay olmaz. Azılı katil şu anda yardımcısı Amanda’nın yardımı ile polislerin elinden kurtulmayı başarır ve artık dışarıdadır. Azılı katil elbette manâsız durmayacaktır. Kendi planları doğrultusunda tam da kendine göre kurbanlar seçerek oyunlarına devam edecektir. Kurbanları aracılığı ile etrafa nefret edilen şey saçmaktan çekinmeyen Jigsaw, hayatta kalma mücadelesine paralel oyunlar kurgulayacaktır.

2006 yılı ABD, Kanada yapımı olan Testere 3 filminin yönetmenliğini Darren Lynn Bousman yapmaktadır. 1 saat 47 dakika süren filmin oyuncuları ise Tobin Bell, Shawnee Smith, Angus Macfadyen gibi ünlü isimlerdir. İlk filmi ile dünya çapında 100 milyon izleyiciye ulaşan filmin üçüncüsü için de beklentiler yüksekti. Dehşet türünde bir devam filmi olan hızlı devam filmi özelliğinde yer alıyor.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Testere 3 – Testere III 2006
10 izlenme
Kendine özgü kitlesi oluşan Testere serisi 3. Filmi ile ekranlara geliyor. Filmin meraklısı için ekranlara gelen filmde yeniden etrafa dehşet saçılıyor. 3 Kasım 2006 yılında vizyona giren film dehşet türünün en iyi örnekleri aralarında yer alıyor. Testere (2006), başlangıç hafta sonunda 30 milyon dolar kar yapan sevilen filmlerden biri olmayı başardı. Nefret Edilen Şey veren […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat