İrlandalı 2019

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Kasım 2019 yayınlama tarihli, Netflix’in yayınladığı merakla beklenen The Irishman dokunduğunu altına çeviren ünlü yönetmen Martin Scorsese’in son yapımı olarak izleyiciyle buluşuyor.

Yalnızca yönetmeni yok, aynı zamanda manâlı ve sinemanın yıllanmış sanatkâr oyuncuları da barındıran The Irishman filminin başrollerinde harikulade oyunculuğuyla yepyeni bir efsane yaratan Robert De Niro’yu Frank Sheeran olarak izlerken, karakteristik oyunculuğuyla her rolünde farklı bir insana öncekinden iz bırakmadan dönüşebilen Al Pacino Jimmy Hoffa rolüne hayat veriyor. Tekrar efsanevi oyunculardan İtalyan-Amerikan aktör Joe Pesci ise Robert De Niro ile The Goodfellas’taki gibi aynı sahnede buluşup izleyiciye bir şölen yaşatıyorlar. Bir Oscar adaylığı bulunan Harvey Keitel’ı ise 158 ayrı yapımdan hatırlayabilirsiniz fakat eskilerden örnek verirken Reservoir Dogs, yenilerden verirsek Büyük Budapeşte Oteli filmlerinden rahatlıkla tanıyacaksınız.

Biyografik bir film olan The Irishman, 2019 yılının en iyi filmlerinden biri olarak gösteriliyor ve şimdiden IMDB En Yüksek Puan Bölge Filmler arasında 93. sıraya yerleşti bile. Suç ve dram kategorilerinde izlediğimiz filmin yönetmeni Martin Scorsese ise 1976 yapımı Taxi Driver’dan bu yandan, formdan düşmediğini aksine zirveye ulaştığını The Irishman filmiyle neredeyse damgalıyor.

The Irishman filminin konusuna kadar Frank, yani Irishman kafasında fazla fazla şey olan bir adamdır. Eski işçi sendika rütbelilerinden olan ve aynı zamanda bir tetikçi olan Frank İkinci Dünya Savaşı esnasında İtalya’da tetikçilik aşağıda hizmet vermiştir. Şu Anda ise hayatına geri dönüp bakarken bir yandan Bufalino ailesiyle kabahat ilişkilerini devam ettiriyor. Russell Bufalino çetesine ve ailesine bulaşan Frank, zinde Jimmy Hoffa için çalıştığı zamanlarda da bu aileyle ilişkisini sürdürüyor.

The Irishman 1080p Türkçe Dublaj izleyicilerine harika ötesi bir seyir dileriz.

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
İrlandalı 2019
52 izlenme
Kasım 2019 yayınlama tarihli, Netflix’in yayınladığı merakla beklenen The Irishman dokunduğunu altına çeviren ünlü yönetmen Martin Scorsese’in son yapımı olarak izleyiciyle buluşuyor. Yalnızca yönetmeni yok, aynı zamanda manâlı ve sinemanın yıllanmış sanatkâr oyuncuları da barındıran The Irishman filminin başrollerinde harikulade oyunculuğuyla yepyeni bir efsane yaratan Robert De Niro’yu Frank Sheeran olarak izlerken, karakteristik oyunculuğuyla her […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Kaptan, 1 ay önce
HANİ HALK ARASINDA BİR LAF VARDIR ON NUMARA BEŞ YILDIZ 10/10 VERDİM Vatanım diye Bizim dilimizde diypr Kelimede değilde ne anlamamız gerekiyor onu anlamak lazım bu kadar gerçekçi bu kadar doğru sözler çok şey katıyor hele halk unutkandır diyor bunu bağırarak EVEEET dedim. Her vatandaş kendi ülkem diyorsa hangi parti hangi din hangi ırk hangi meshep olursa bu ayyıldız için bu vatan için binlerce yıldır bizim olan bu vatan için milli olalım
Reklamı Kapat