Web Analytics

Kartpostal Cinayetleri

Hata Bildir ×
Aynı şekilde işlenen cinayerlerin arasında kalan Avrupalı çiftin araştırmasını anlatan The Postcard Killings filmi 2020 senesinde kabahat ve gizem yapımları arasına girdi. Kanon adlı adamında kızı evlendikten sonra gittiği balayı esnasında buna benzeşen bir şekilde katledilmiştir. Jacob Kanon gerçekte New York şehrinde dedektiflik yapmaktadır. Mutlu olan kızı balayında vahşi bir şekilde öldürüldükten sonra işin ucunu bırakmaz. Katilin hedefi Avrupaya gezi eden çiftleri öldürmek olarak görünmektedir.

The Postcard Killings izle, işin enteresan kısmı kızının ölümünün arkasında kendisine gelen kartposallar İsveçli bir sanat eleştirmeni olan Dessie Larsson’nın masasından geliyor oluşudur. Narsist biri göre tüm gazetecilere tesadüfen şekilde gönderilmiş olan bu kartpostallar yeni işleyeceği cinayetleri göze çarpan etmektedir. Jacob ve Dessie bu olayı içine içten çekilmeye başlar. Danis Tanovic’un yönettiği The Postcard Killings’in senaryosu Liza Marklund, James Patterson ve Andrew Stern yazdılar. Başarılı oyuncu kadrosu Jeffrey Dean Morgan, Famke Janssen ve Cush Jumbo’dan oluşmaktadır.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Kartpostal Cinayetleri
19 izlenme
Aynı şekilde işlenen cinayerlerin arasında kalan Avrupalı çiftin araştırmasını anlatan The Postcard Killings filmi 2020 senesinde kabahat ve gizem yapımları arasına girdi. Kanon adlı adamında kızı evlendikten sonra gittiği balayı esnasında buna benzeşen bir şekilde katledilmiştir. Jacob Kanon gerçekte New York şehrinde dedektiflik yapmaktadır. Mutlu olan kızı balayında vahşi bir şekilde öldürüldükten sonra işin ucunu […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat